3…, 2…, 1… Startują kosmiczne ferie w Porcie Łódź!


3…, 2…, 1… Startują kosmiczne ferie w Porcie Łódź!
2024-01-24
W tym roku podczas ferii w Porcie Łódź czekać będą na dzieci niezapomniane międzyplanetarne atrakcje.

Misja kosmiczna, gry, zabawy, warsztaty plastyczne to tylko zapowiedź wszystkiego, co będzie działo się w łódzkim centrum handlowym podczas zimowej przerwy. Zapraszamy od 26 stycznia do 10 lutego (z wyjątkiem niedzieli niehandlowej, 3.02.). Zabawa jest bezpłatna i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

 

Ferie w mieście nie muszą dla dzieci oznaczać nudy! Dla tych, którzy nie wyjeżdżają na zimową przerwę, Port Łódź zmienia swoje Atrium w kosmiczne centrum. Na wszystkich małych i dużych miłośników wszechświata czekać będą nieziemskie atrakcje, świetna zabawa, a przy tym spora dawka wiedzy.

 

 

Kosmiczna Misja w Atrium

 

W Atrium Portu Łódź przy IKEA od godz. 12.00 do 19.00 dzieci odkryją wiele fascynujących tajemnic kosmosu, poznają gwiazdozbiory, ocalą spadającą gwiazdę. Odważni wystrzelą rakietę kosmiczną, a także dotkną kosmicznego pyłu. Na Ziemię będzie można spojrzeć z okna rakiety i przyjrzeć się z bliska Księżycowi, a nawet stanąć na innej planecie! Nudy nie będzie! Wśród atrakcji nie zabraknie okazji do twórczej pracy – pod okiem animatorek będą powstawać planety, rakiety i statki kosmiczne. Interaktywne kolorowanki, magnetyczne puzzle czy gry zręcznościowe także będą obecne na pokładzie.

 

Strefa jest bezpłatna i nie wymaga wcześniejszych zapisów – można dołączyć do niej w dowolnym momencie trwania wydarzenia. Należy pamiętać, że podczas zabawy dzieci zostają pod opieką rodziców.

 

Dodatkowo, w wybrane dni wszystkich odwiedzających na wejściu przy IKEA witać będą kosmiczne postacie, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w wyjątkowej grze – „Śladami kosmicznego ufoludka”. W różnych miejscach w sklepie IKEA ukryte zostaną ufoludki. Po ich zlokalizowaniu i zaznaczeniu na specjalnej mapie, na znalazców czekać będą nagrody.

 

Port Łódź Junior zaprasza

Rodzice z pewnością docenią też salę zabaw Port Łódź Junior, w której dzieci świetnie się bawią pod opieką animatora, podczas gdy oni mogą spokojnie zrobić zakupy w Centrum. Ośmiornica–zjeżdżalnia, basen wypełniony po brzegi kulkami, małpi gaj, ogromny statek czy zaginione drogocenne skarby z pewnością wywołają uśmiech na twarzach małych gości. To wszystko niezmiennie czeka na dzieci w wieku 3-10 lat w Porcie Łódź Junior (przy Strefie Restauracyjnej). Cena za 120 minut niezapomnianej zabawy odbywającej się pod czujnym okiem animatorów–kapitanów wynosi tylko 20 zł. Sala zabaw w ferie będzie czynna dłużej – od godz. 10.00 do 20.00.

 

Udogodnienia dla rodziców planujących wybrać się na ferie

Po wyczerpujących zabawach można będzie uzupełnić deficyt energetyczny w strefie gastronomicznej. W ofertach restauracji znajdują się dziecięce menu, w których z pewnością każdy głodny maluch znajdzie coś dla siebie. Specjalną propozycje na czas ferii ma także restauracja IKEA. Tu posiłek dla dzieci kosztować będzie 1zł! Przy zakupie dowolnego dania głównego z menu za jedno danie dla dziecka zapłacimy właśnie symboliczną złotówkę. Oferta obowiązuje na dania dla dziecka z klopsikami: roślinnymi, wołowo-wieprzowymi lub wege.

Na gości Portu czekają również bezpłatne szatnia i parking na 5500 miejsc (w tym 3000 zadaszonych) i inne udogodnienia, m.in. plac zabaw, pokój rodzica z dzieckiem czy opaski tożsamości dla dzieci.

 

Nadesłał:

KasiaBeyond

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl