Dziecko w podróży


Dziecko w podróży
2018-07-05
Nareszcie możemy cieszyć się pełnią lata. Piękna, słoneczna pogoda sprzyja wakacyjnym wyjazdom, długim spacerom i weekendowym wypadom za miasto. Dla dziecka to niewątpliwie fascynujący okres, w końcu właśnie wtedy najbardziej poznaje świat. Dla rodziców zaś, oprócz aktywnie spędzonego czasu z maluchem, oznacza to jeszcze jedno - pakowanie. Niektórzy dostają ciarek na samą myśl, ale nie taki diabeł straszny. Najważniejsze, by zrobić listę wszystkich niezbędnych dziecku rzeczy i zaopatrzyć się w produkty, które nie zajmują dużo miejsca. Jednym z nich są niewątpliwie nawilżane chusteczki Kindii Pure w małym, a przez to bardzo wygodnym opakowaniu.

Każdy rodzic doskonale wie, że podróż, a nawet zwykły spacer z małym dzieckiem to prawdziwe wyzwanie. W końcu, aby wyjść z domu z maluchem trzeba zabrać ze sobą dosłownie i w przenośni... cały dom. Kocyk, smoczek, butelkę, jedzenie, ubranka na zmianę, pieluszki i obowiązkowo chusteczki dla niemowląt. Właśnie dlatego, kultowe chusteczki Kindii Pure do wyjątkowo delikatnego oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt są teraz dostępne w małym opakowaniu (16 szt.). Tym sposobem, możemy mieć je zawsze przy sobie. W wózku, samochodzie, a nawet w torebce.

Chusteczki Kindii Pure to:
- Specjalnie opracowana receptura stworzona na bazie naturalnych surowców jak: aloes oraz naturalny emolient - Glyceryl Oleate
- Brak kompozycji zapachowej
- Produkt przebadany dermatologicznie i hipoalergicznie
- pH neutralne dla skóry dziecka
- Brak alkoholu, phenoxethanolu, parabenów, silikonów i związków z grupy PEG

Nadesłał:

milkas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl