Dzień Dziecka z Legią Warszawa w Elektrowni Powiśle


Dzień Dziecka z Legią Warszawa w Elektrowni Powiśle
2024-05-29
Wielka gratka czeka na dzieci w dniu ich święta na Powiślu.

1 czerwca na placu od ulicy Zajęczej w Elektrowni Powiśle powstanie strefa zabaw z całą gamą atrakcji dla najmłodszych, o które zadbają Legia Warszawa w ramach stoiska Legia Park oraz KIDS&Co. Maskotka Legii Miś Kazek, kącik z robotem Emys, spotkanie z piłkarką Legia Ladies i zajęcia sportowe dla dzieci to tylko część aktywności, które zapewnią niezapomniane wrażenia i radość z okazji Dnia Dziecka.

Choć Dzień Dziecka w Elektrowni Powiśle przebiegnie pod hasłem sportowych emocji, w wydarzeniu będą mogli wziąć nie tylko mali sportowcy. 1 czerwca w godzinach 11:00-14:00 na najmłodszych gości czeka cała gama aktywności. Przy stoisku malowania buziek i klejenia tatuaży profesjonalni animatorzy zadbają o to, aby każde dziecko mogło zamienić się w swoją ulubioną postać lub ozdobić się fantazyjnymi tatuażami. Atmosferę dopełnią wielkie bańki mydlane, których puszczanie sprawia dzieciom wiele frajdy. Mali fani sportowej rozrywki będą mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych na specjalnym stoisku Legia Park, gdzie autografy rozda piłkarka Legia Ladies. Dodatkowo wszyscy goście będą mogli m.in. pobawić się z Misiem Kazkiem, ułożyć legijne puzzle, wziąć udział w zajęciach Legia Boks (nauka tej dyscypliny sportu dla dzieci), zrelaksować się na klubowych leżakach czy zrobić zdjęcia na tle dużej, dmuchanej eLki. Każde dziecko otrzyma drobne upominki, takie jak karty zawodników, legijne pocztówki czy specjalne korony z Misiem Kazkiem. Będą one miłą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Oprócz kreatywnych zabaw z animatorami, najmłodsi będą mogli skorzystać z technologicznych atrakcji. Interaktywny robot Emys zabierze dzieci w świat edukacji, oferując niezapomniane doświadczenia, a strefa z interaktywnymi matami będzie miejscem zabawy z nowoczesnymi ozobotami i genibotami. Kącik czytelniczy umożliwi natomiast odpoczynek i zanurzenie się w świecie ulubionych bohaterów bajek.

Z atrakcji z okazji Dnia Dziecka w Elektrowni Powiśle będzie można korzystać 1 czerwca w godzinach 11:00-14:00. Strefa zabaw będzie zlokalizowana na placu od ulicy Zajęczej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Nadesłał:

WSRE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl