Fundacji dla dzieci osieroconych


Fundacji dla dzieci osieroconych
2024-01-06
Do życia powołano wiele fundacji, których misją jest misja pomocy dzieciom osieroconym. Jest wśród nich jedna, która się wyróżnia wśród innych organizacji. Gdy szukasz zatem organizacji non profit, która warta jest Twojego datku, to fundacja dla dzieci Dorastaj z Nami zasługuje na rozwagę.

Ma ona na celu opiekowanie się dziećmi tych, którzy dotąd roztaczali opiekę nad Tobą, a w wypadku niesprzyjających okoliczności stracili życie lub ulegli wypadkowi. To żołnierze, strażacy czy policjanci, a nawet ratownicy. Ci dzielni ludzie na codziennie zmagali się z niebezpieczeństwami, aby służyć Polsce i Polakom, a przecież prowadzili normalne życie matek i ojców. Fundacja dla dzieci Dorastaj z Nami, to specyficzny hołd złożony bohaterom.

Ta fundacja dla dzieci działa dwukierunkowo. Jednym z kierunków jej pomocy jest otaczanie dzieci wsparciem materialnym. Może to być dopłata do studiów lub opłacenia czesnego za przedszkole. Może to być dopłata do internatu, czy akademika. Nawet dopłaty do zajęć sportowych, korepetycji i nauki języków. Kolejnym kierunkiem jest pomoc psychologiczna, którą świadczy fundacja dla dzieci Dorastaj z Nami. Młodzież i dzieci nie pozostaną sami swe swoimi problemami psychologicznymi. Fundacja dla dzieci zapewni dopłaty do leczenia ze specjalistami z dziedziny psychologii i psychiatrii.

Jak skorzystać z pomocy fundacji?

Wystarczy się do niej zgłosić osobiście lub przez stronę internetowa. Zgłoszenia mogą dokonać rodzice lub opiekunowie dziecka lub samodzielnie, gdy ma się ukończone 18-lat. Wystarczy, że nie dziecko nie przekroczyło 25 roku życia, a fundacja dla dzieci Dorastaj z Nami obejmie młodego człowieka opieką. Fundacja dla dzieci naszych bohaterów kieruje swoja pomoc do dzieci i młodzieży, które nie ukończyły 25 roku życia. Jeśli młodzież nadal się uczy, to wsparcie może być udzielone. Ta fundacja dla dzieci pomaga bowiem wyłącznie dzieciom w wieku szkolnym, przedszkolnym lub studentom. Po skończonej edukacji Fundacja Dorastaj z Nami kontaktuje młodego człowieka z doradcą zawodowy, który pomoże obrac odpowiednią ścieżkę zawodową i na tym jej pomoc się kończy.

Chcesz Ty pomóc dzieciom bohaterów?

Wszyscy możemy pomóc młodym ludziom skupionym wokół tej fundacji. Fundacja dla dzieci Dorastaj z Nami czeka na nasze szczodre serca. Serce pełne dobra, wyrozumiałości i hojności. Możemy wpłacić pieniążki na konto organizacji, a numer konta znajdziemy na stronach internetowych. Możemy także przekazać 1% z podatku rozliczając się z własnym Urzędem Skarbowym. Dla tych, którym stanie się bardzo bliska misja tej organizacji, fundacja dla dzieci Dorastaj z Nami przygotowała program “Zawsze Wierni”. To cykliczna deklaracja comiesięcznych wpływów z naszego konta na konto fundacji.

 

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl