Gwiazdkowe spotkanie ze Świnką Peppą w centrum handlowym Reduta – spędź świąteczny czas z ulubioną b


2023-11-28
Już w najbliższy piątek i sobotę warszawskie centrum handlowe Reduta odwiedzą wyjątkowi goście – świnka Peppa i jej braciszek George! W programie przewidziano ogrom atrakcji dla najmłodszych, świąteczną scenerię do pamiątkowych fotografii i konkursy z nagrodami!

Świnka Peppa to bohaterka popularnej kreskówki, która już od prawie 20 lat wraz ze swoim braciszkiem George’em podbija serca najmłodszych widzów. Zwierzaki przeżywają na ekranie fascynujące przygody, uczą się nowych umiejętności i wspólnie dzielnie stawiają czoła napotykanym problemom. Teraz wielbiciele sprytnej świnki będą mieli okazję własnoręcznie przybić jej piątkę i zabawić się w centrum handlowym Reduta.

Już w najbliższy piątek i sobotę, przy Alejach Jerozolimskich 148, w warszawskiej galerii na dzieci czekać będzie mnóstwo atrakcji! Najmłodsi będą mogli wziąć udział w tematycznych animacjach i grach, w których zdobędą wyjątkowe nagrody. Do wspólnej zabawy zachęci również Strefa Kreatywna, gdzie wyobraźnię pobudzą kolorowanki i łamigłówki. Dzieci będą mogły zajrzeć do Leśnego Campingu, by odpocząć i wsłuchać się w odgłosy natury i śpiew ptaków, a także odwiedzić Kolorowy Plac Zabaw z ogromnymi zabawkami!

To nie koniec! W programie przewidziano też malowanie buziek i robienie zwierzaków z balonów! Z kolei rodzice wspólnie z pociechami będą mogli zapozować do pamiątkowych fotografii w specjalnej scenerii Strefy Foto.

Zabawa potrwa od 10.00 do 18.00 w piątek (1 grudnia) i sobotę (2 grudnia). Wszystkie atrakcje są bezpłatne! Więcej informacji dla chętnych na stronie galerii.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl