Kindii Fun - czysta przyjemność!


Kindii Fun - czysta przyjemność!
2018-10-02
Nauka samodzielnego korzystania z toalety przez dzieci często bywa długa i niełatwa. Na szczęście istnieją proste rozwiązania, dzięki którym codzienna dbałość o czystość będzie kojarzyć się kilkulatkom nie z przykrym obowiązkiem, lecz z przyjemnością i zabawą. Z pomocą przychodzą produkty stworzone specjalnie z myślą o dzieciach - jak nowy nawilżany papier toaletowy Kindii Fun, który zapewnia delikatne, a przy tym skuteczne oczyszczenie okolic intymnych. Młodych adeptów samodzielnej higieny z pewnością zachwycą wielobarwne, radosne Kroplozaury - niebanalna ozdoba opakowań papieru Kindii Fun oraz atrakcyjny, truskawkowy zapach. Codzienna higiena z Kroplozaurami stanie się czystą przyjemnością!

Jakie powinny być produkty higieniczne dla dzieci? Z pewnością - skuteczne w oczyszczaniu, ale też delikatne i komfortowe. Dla najmłodszych użytkowników ważne są również inne atrybuty - jak atrakcyjny, kolorowy wygląd, kojarzący się z zabawą i uśmiechem.

Kindii Fun to prosty i wygodny sposób na codzienną higienę - spełnienie oczekiwań zarówno rodziców, jak i dzieci, które docenią design idealnie odpowiadający ich upodobaniom. Radośnie kolorowe Kroplozaury staną się ich nieodzownymi i ulubionymi towarzyszami w kolejnych krokach do samodzielności!

Kindii Fun - nawilżany papier toaletowy - to wygodny sposób na codzienną higienę. Zawiera nawilżający i odświeżający balsam z pantenolem, aloesem i rumiankiem. To produkt z recepturą typu Pure - z ograniczoną ilością składników, a składniki aktywne są pochodzenia roślinnego. Odpowiednio nawilżony, miękki i delikatny nie podrażnia delikatnej skóry dzieci. Jest biodegradowalny i spłukiwalny (100% celulozy) - bez problemu można go wrzucać do toalety. Zamknięcie typu pop-up ułatwia wyciąganie chusteczek i zapewnia ochronę przed wysychaniem. A poza tym - pachnie truskawkami i cieszy oczy bajkowymi Kroplozaurami! To nieoceniona pomoc w nauce i utrzymaniu prawidłowej higieny u dzieci.

Nadesłał:

milkas

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl