Klorane Bebe Calendula żel delikatnie myjący ciało i włosy dla dzieci od urodzenia


Klorane Bebe Calendula żel delikatnie myjący ciało i włosy dla dzieci od urodzenia
2019-09-27
Od 1 dnia życia, dla noworodków i niemowląt. Do włosów i ciała, do skóry normalnej.

Delikatny żel oczyszczający. Dla niemowląt i dzieci. Z ochronnymi i łagodzącymi kwiatami nagietka  pozyskiwanymi z ekologicznych upraw. Delikatnie oczyszcza, bogaty w środki nawilżające - formuła biodegradowalna* o  łagodnym i relaksującym zapachu. Chroni skórę przed przesuszeniem i pozostawia włosy łatwe do rozczesania. Produkt przebadany klinicznie pod kontrolą pediatryczną. Wzbogacona w składniki nawilżające formuła o łagodnym i relaksującym zapachu delikatnie oczyszcza ciało i włosy. Skóra jest chroniona przed wysuszeniem, a włosy łatwo się rozczesują. Nie szczypie w oczy.

Skuteczność :

Doskonała tolerancja pediatryczna (test tolerancji prowadzony przez 21 dni pod kontrolą pediatryczną z udziałem 30 noworodków).

  • Doskonała tolerancja pediatryczna (test tolerancji prowadzony przez 21 dni pod kontrolą pediatryczną z udziałem 30 noworodków).
  • Wysoka tolerancja okulistyczna: nie szczypie w oczy (badanie kliniczne tolerancji okulistycznej na 20 dorosłych ochotnikach).
  • 96% satysfakcji po 21 dniach stosowania: skóra jest nawilżona i chroniona przed wysuszeniem (test satysfakcji z udziałem rodziców po zastosowaniu żelu oczyszczającego u 30 niemowląt pod kontrolą pediatryczną). 

Dostępne w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

 

 

Nadesłał:

konceptPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl