Lunchboxowe inspiracje HELIO!


Lunchboxowe inspiracje HELIO!
2021-09-13
Powrót do codziennych obowiązków bywa ciężki, ale możesz go sobie ułatwić! Brak Ci pomysłów na lunchboxowe posiłki pełne energii dla siebie i swojej rodziny? HELIO inspiruje! Z naszymi soczystymi owocami So Soft! to naprawdę proste! ;-)

Kiedy poranek rozpoczyna się pośpiechem, ostatnie o czym myślisz to przygotowanie zdrowego i pożywnego posiłku. Codzienne rytuały, wypełniony od samego rana plan i… jest - chwila przerwy na drugie śniadanie! J To właśnie z myślą o niej przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej rodziny zdrowe przekąski bez konserwantów So Soft! HELIO Natura, które zapewnią Wam naturalne źródło energii na cały dzień, zarówno w szkole, jak i w pracy.

Przeczytaj również:

 

Miękkie i soczyste, jedyne takie! pełnowartościowe owoce suszone So Soft! świetnie smakują, a ich kolorowe opakowania tylko wzbudzają apetyt! ;-) Energetyczne przekąski HELIO idealnie zmieszczą się do plecaka, torebki, ale także w pudełku na drugie śniadanie, a bogaty wybór smaków urozmaici nam każdy dzień! Suszone figi, daktyle, morele, śliwki czy żurawina nasączona sokiem żurawinowym… z HELIO nie ma nudy! ;-) Jaki będzie twój wybór na środę, a jaki na piątek? Zaplanuj swój tydzień z HELIO, wybierz ulubioną przekąskę So Soft!, zapakuj do lunchboxa, a w przerwie pomiędzy lekcjami czy kolejnymi zadaniami w pracy- pozwól sobie na chwilę smacznej przyjemności z So good! owocami suszonymi! J Gwarantujemy, że będzie to… #SoDobryDzieńzHELIO ! 

 

PS. Czy wiesz, że zamieszczając w swoim lunchboxie pełnowartościowe przekąski z linii HELIO Natura dużo zyskujesz? Owoce suszone So Soft! wyróżniają się nie tylko naturalnie pysznym smakiem, ale i naturalnie dobrym składem bez konserwantów! Są bogatym źródłem błonnika pokarmowego, witamin, cennych wartości odżywczych, mikro i markoelementów, które pomogą uzupełnić energetyczne zapasy w ciągu dnia i dodadzą sił podczas zajęć i codziennych obowiązków.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl