Nowe Lubisie DUO – pyszna przekąska do plecaka


2018-11-02
Lubisie DUO to ciastko, które zostało wypełnione aż dwoma pysznymi nadzieniami. Konsumenci mogą wybrać wariant o smaku orzechów laskowych i czekolady oraz o smaku wanilii i truskawek. Produkt nie zawiera barwników oraz substancji konserwujących, a jego recepturę oparto na naturalnych aromatach.

 

 

 

Rok szkolny to czas zwiększonych obowiązków zarówno dla dzieci, jak i ich zabieganych rodziców. Nowe Lubisie w poręcznym opakowaniu zawierającym pojedynczą porcję, idealnie sprawdzą się w plecaku każdego malucha jako mała przekąska.

 

Tym razem znane i lubiane ciastko, stworzone z prostych składników takich jak mąka, jajka i mleko, zostało wypełnione aż dwoma różnymi nadzieniami. Nowość dostępna jest
w dwóch wariantach do wyboru: o smaku orzechów laskowych i czekolady, a także
o smaku wanilii i truskawek. Najmłodsi konsumenci pokochają ją za wyjątkowy smak, mały format i zabawne misiowe kształty. Rodziców powinien przekonać zaś fakt, że produkt nie zawiera barwników i substancji konserwujących, a recepturę oparto na naturalnych aromatach.

 

Wprowadzeniu nowości na rynek towarzyszyć będzie silne wsparcie mediowe. W październiku ruszają aktywności na Facebooku oraz emisja zupełnie nowego spotu telewizyjnego. Nowość będzie również mocno wpierana sprzedażowo. Na konsumentów czekać będą promocje w sklepach i akcje samplingowe za pośrednictwem sklepu internetowego smyk.com. Kampania potrwa do końca listopada b.r.

Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Carat, obsługę social media powierzono agencji Isobar, a działania PR prowadzi Big Picture.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl