NOWOŚĆ! Żelowocki z miodem od Miodzisia


NOWOŚĆ! Żelowocki z miodem od Miodzisia
2023-06-22
Galaretka z owocami to pyszny smak lata i dzieciństwa. W Manufakturze Rodziny Sadowskich znajdziecie go w słoiczkach Żelowocków z miodem. Truskawki, maliny, wiśnie i jagody doskonale odnalazły się w delikatnej żelowej konsystencji, tworząc naturalnie prosty w składzie i bajecznie owocowy deser.

Wystarczyło połączyć świeżo zebrane sezonowe owoce z miodem wielokwiatowym, odrobiną skrobi i wody, aby całość zamieniła się w soczysty przysmak o żelowej konsystencji, który bez trudu można rozsmarować na naleśnikach, gofrach, tostach lub dodać do lodów.

Każdy słoik to moc naturalnych składników : 70% pysznych owoców i 24% miodu wielokwiatowego. W miodzisiowej spiżarce czekają już Żelowocki z miodem w czterech smakach: Truskawki, Maliny, Wiśnie, Jagody

 

Cena: 25 zł / 320 g

www.pasiekisadowskich.pl 

 

 Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także największa w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich  sklep online  oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki. Nowością są kiszonki: zakwasy, kimchi oraz kombuche, które sklep oferuje pod marką Zakwasownia Rodziny Sadowskich.

 

Nadesłał:

premiopr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl