Odwiedź CH Focus i przeżyj smerfną przygodę!


2024-05-20
Odwiedź CH Focus i przeżyj smerfną przygodę!

Już wkrótce rezolutne i sympatyczne smerfy zawitają do Focusa! Mali niebiescy bohaterowie opanują bydgoskie centrum handlowe w dniach 24-25 maja. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż do wioski smerfów, gdzie czeka na was wiele atrakcji! Spędźcie z nami dzień na smerfastycznej zabawie!

 

Smerfy, których nie trzeba przedstawiać ani dzieciom ani dorosłym, to najbardziej rozpoznawalni serialowi bohaterowie od lat 50-ych XX wieku. Zdobyły serca wielu pokoleń, stając się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci na świecie. Smerfy to niebieskie, małe stworzenia zamieszkujące smerfną wioskę, ukrytą w Zaczarowanym Lesie. Pod przewodnictwem Papy Smerfa chronią swoją wioskę przed złym czarownikiem Gargamelem i jego kotem Klakierem. Ich duże i małe przygody uczą ważnych wartości, takich jak przyjaźń, współpraca, odwaga, przywiązanie do swojej społeczności czy bezinteresowna pomoc.

 

Jeśli jesteście miłośnikami smerfów i chcielibyście lepiej je poznać oraz przeżyć niezapomniane przygody – odwiedźcie CH Focus w dniach 24-25 maja i dołączcie do smerfastycznej zabawy!

 

Zapraszamy rodziców z dziećmi do udziału w wyjątkowych atrakcjach, które sprawią małym i dużym wiele radości. Już od progu czeka na was przygoda w Zaczarowanym Lesie- wysilcie wszystkie zmysły, aby odnaleźć w nim ukrytych, smerfnych przyjaciół i zdobyć dyplom Smerfa Tropiciela! Stąd możecie przenieść się do sportowej areny, aby dołączyć do treningu Osiłka i sprawdzić swoje celne oko w strzelaniu z łuku. Odwiedźcie też kącik Lalusia, w którym będzie można własnoręcznie stworzyć maskę i przekonać się na własne oczy, czy do twarzy nam w niebieskim kolorze.

 

Nie zabraknie okazji do wyjątkowych smerfastycznych uśmiechów, uchwyconych na pamiątkowych zdjęciach, zrobionych z popularnymi postaciami z bajki – Smerfem, Pappą Smerfem oraz Smerfetką. W trakcie podróży koniecznie wstąpcie na Słodkości od Łasucha – w kulinarnej strefie możecie stworzyć unikalną etykietkę dla swojego ciasteczka, a następnie zabrać ją na pamiątkę do domu lub podarować bliskiej osobie. Będziecie mogli wziąć udział też w kolorowych eksperymentach Pappy Smerfa i spróbować swoich tajemnych mocy. Obowiązkowym punktem na mapie atrakcji jest także konstrukcja Pracusia – przesuwając przekładnie, stworzycie obrazek tańczących smerfów.

 

Na smerfną przygodę zapraszamy do Focusa w dniach 24-25 maja, w godzinach 12.00-18.00. Udział w  wydarzeniu jest bezpłatny. Strefy i atrakcje dla dzieci rozlokowane będą w pobliżu H&M oraz Reserved Kids.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl