Odwiedź pełen świątecznych niespodzianek domek elfów


2023-12-14
Baśniowe elfy to pracowici pomocnicy Mikołaja, którzy już szykują gwiazdkowe upominki dla dzieci. Już wkrótce w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz pojawi się domek tych wyjątkowych postaci, a w nim moc atrakcji dla dzieci.

W sobotę 16 grudnia będzie można wziąć udział w przedświątecznej zabawie i zdobyć gwiazdkowe upominki. Na dzieci będzie czekał również fotograf, który wykona pamiątkowe, bożonarodzeniowe zdjęcie. Wstęp wolny. 

Wyjątkowy czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia może być pełen miłych niespodzianek. Już w najbliższą sobotę 16 grudnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz pojawi się baśniowa konstrukcja – domek elfów. Pomocnicy świętego Mikołaja gromadzą w nim gwiazdkowe upominki. Niektóre z nich będzie można zdobyć podczas sobotniego wydarzenia. Aby tak się stało, należy podjąć świąteczne wyzwanie. 

Na jednej ze ścian domku elfów będą umieszczone dwa koła. Po wprawieniu w ruch pierwszej konstrukcji poznamy zadanie do wykonania – wśród nich będzie rozwiązanie zagadki, zaśpiewanie piosenki o Mikołaju lub ulubionej kolędy, opowiedzenie świątecznej bajki czy wykonanie dobrego uczynku. 

Po wykonaniu zadania będzie można otrzymać jedną z nagród – niespodzianek. Co to będzie, wskaże drugie z kół umieszczonych na elfowym domku. W puli są słodkie upominki, ozdoby, świąteczne gadżety oraz kalendarze adwentowe. 

Na innej ze ścian baśniowego domu elfów znajdzie się trójwymiarowa konstrukcja, która będzie doskonałą scenerią do zdjęć! Pamiątkowe, świąteczne zdjęcie wykona profesjonalny fotograf. Będzie je można wydrukować na miejscu. Taka świąteczna fotografia będzie niezapomnianym gwiazdkowym upominkiem dla bliskich.

Atrakcje będą dostępne 16 grudnia od godziny 12.00 do godziny 17.00. 

Świąteczne niespodzianki przy domku elfów będą dostępne Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wstęp wolny. 

Domek elfów, jako dekoracja i tło do samodzielnie wykonywanych zdjęć będzie dostępny aż do 23 grudnia w godzinach pracy centrum handlowego. 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl