Pidżamersowy zawrót głowy w Atrium Targówek!


2022-10-10
Trójka dzielnych przyjaciół z kreskówki Pidżamersi opanuje Atrium Targówek, już w piątek. Kotboy i przyjaciele pojawią się w galerii z ważną misją w dniach 14 i 15 września. Wszystkich fanów popularnego serialu animowanego zapraszamy na wspólną zabawę, kreatywne zgadywanki i animacje z upominkami!

Już w najbliższy, piątek i sobotę w zaaranżowanych strefach na małych warszawiaków czekać będzie moc fascynujących przygód! Każdy wielbiciel Sowelli, Kotboya i Geksona będzie mógł samodzielnie przygotować dla siebie maskę ulubionego bohatera, a następnie, już, jako Pidżamers, przeżyć nie lada przygodę w kolejnych strefach tematycznych.

 

Na miłośników mocnych wrażeń czeka tor sprawnościowy, gdzie dzieciaki będą mogły śpiewać, tańczyć i uczestniczyć w konkursach z nagrodami! Po ukończeniu treningu na Superbohaterów, milusińscy będą mogli samodzielnie ratować miasto przed siłami nocy! Natomiast w strefie foto będzie można zrobić selfie z ulubionym Pidżamersem i przybić piątkę z prawdziwym Kotboyem, który wpadnie w odwiedziny do Warszawy.

 

W strefie Balonowe Laboratorium Romea mali goście będą mogli spotkać dmuchane zwierzaki i przekonać się czy balony naprawdę świecą w ciemnościach! Nie zabraknie też atrakcji dla wielbicieli mocnych wrażeń. Biorąc udział w cyber zawodach na tabletach, dzieci będą miały okazję sprawdzić swój refleks, a każdy uczestnik otrzyma świecącą bransoletkę.

 

Na spotkanie zapraszamy do Atrium Targówek w dniach 14 i 15 października (piątek i sobota) w godzinach 12:00 – 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Event z Pidżamersami w roli głównej to już drugie wydarzenie z cyklu październik jak z Bajki w Atrium Targówek! Galerię odwiedziły już czworonogi z Psiego Patrolu, a w kolejny weekend będzie można spotkać bohaterów kultowej bajki Świnka Peppa.

 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

https://atrium-targowek.pl/2022-pidzamersi-w-atrium-targowek/

https://atrium-targowek.pl/pazdziernik-jak-z-bajki/

Nadesłał:

Aniaitbc

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl