Początki pełne energii z So Soft!


Początki pełne energii z So Soft!
2021-08-31
Dlaczego wakacje mijają tak szybko? Już czas... pakowania książek, zeszytów, szkolnych plecaków. Jesteś gotowy na pierwsze dni września? Pamiętaj o zdrowych przekąskach So Soft!, by zawsze mieć przy sobie zastrzyk pysznej energii na cały dzień pełen nowych przygód! :-)

Czekamy na nie cały rok, a później mijają tak szybko. Dwa miesiące odpoczynku, pięknej pogody i spędzania czasu tak, jak lubimy najbardziej… To wszystko sprawia, że ciężko nam powrócić do codziennych obowiązków. Niestety, wakacje właśnie się kończą, a Ty potrzebujesz nowej energii, by wejść w nowy rok szkolny z powerem! Dlatego rozpakuj walizkę, skompletuj wyprawkę do szkoły lub pracy i… powitaj ze smakiem kolorową jesień z HELIO! :-)

Przeczytaj również:

 

Nowa, mega soczysta i energetyczna linia So Soft! to zestaw pysznych przekąsek w zdrowym wydaniu HELIO Natura, które pomogą nam przedłużyć smak lata! ;-) Dzięki wyjątkowej mięsistości – przekąski So Soft! są zbliżone do świeżych owoców, jednak dużo łatwiejsze i trwalsze w przechowywaniu… i są dostępne cały rok! ;-) Owoce suszone HELIO Natura mają kolorowe i apetyczne, wygodne w użyciu opakowania, które zabierzesz ze sobą wszędzie! Możesz spakować je do szkolnego plecaka, lunchboxa, schować do torebki, mieć zawsze w samochodzie. Ważne, by były w zasięgu ręki zawsze wtedy, gdy złapie Cię chęć na małą przekąskę! 

 

So Soft! to naturalna zdrowa słodycz bez konserwantów w 5 odsłonach! Masz ochotę na miękkie i soczyste suszone daktyle, figi, morele, śliwki, a może… żurawinę nasączoną sokiem żurawinowym? Sprawdź wszystkie pyszne smaki HELIO Natura! Jedyne takie! przekąski So Soft! polecają się na nowy rok szkolny i na każdy dzień tygodnia! ;-)

 

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl