Pożegnaj chorobę lokomocyjną przed podróżą. Opaski akupresurowe Sea-Band naturalnie na mdłości.


Pożegnaj chorobę lokomocyjną przed podróżą. Opaski akupresurowe Sea-Band naturalnie na mdłości.
2012-07-25
Dyskomfort odczuwany w czasie jazdy samochodem, zawroty głowy podczas rejsu statkiem, zmiany ciśnienia i stres związany z podróżą samolotem – każda forma transportu może powodować nudności i wymioty.

Choroba lokomocyjna jest wynikiem konfliktu ogarniającego nasze narządy zmysłów i niezgodności bodźców docierających do mózgu: oczy sygnalizują ciągłe zmiany (migające krajobrazy), a narząd równowagi nie rejestruje żadnych zmian położenia ciała.
Ucho wewnętrzne i zlokalizowany tam błędnik, odpowiadający za równowagę w czasie podroży przesyła sygnały do mózgu, ze jesteśmy w ruchu. Mówiąc w pewnym uproszczeniu, organizm nie jest w stanie powiązać sprzecznych sygnałów od różnych zmysłów. Powstaje wiec swego rodzaju czynnościowy chaos. W tej sytuacji układ autonomiczny uruchamia wiele reakcji obronnych, co dla organizmu oznacza początek choroby lokomocyjnej. Tej przykrej dolegliwości, kiedy juz rozwinie sie na dobre (wymioty) zatrzymać niestety nie można. Ta dolegliwość dotyczy wszystkich, jednak najsilniej dotyka dzieci.


Produkt ten jest rewolucyjnym rozwiązaniem dla wszystkich osób cierpiących na dolegliwości związane z chorobą lokomocyjną, porannymi mdłościami w okresie ciąży oraz skutkami ubocznymi chemioterapii i innych zabiegów medycznych. Działanie opaski oparte na metodzie akupresury gwarantuje jej bezpieczeństwo, brak efektów ubocznych, bezterminowe zastosowanie, a co najważniejsze skuteczność potwierdzoną badaniami empirycznymi i klinicznymi przeprowadzonymi na całym świecie.
Akupresura, będąca łagodniejszą metodą od akupunktury, polega na odpowiednim uciskaniu punktów meridianowych. Neiguan to meridian nazywany punktem kontroli wewnętrznej. Jest on usytuowany po wewnętrznej stronie przedramienia na wysokości środkowego palca, położony poniżej linii zgięcia nadgarstka między dwoma ścięgnami mięśni. Ucisk tego miejsca pomaga minimalizować uczucie braku kontroli, które często warunkuje nudności i wymioty. Skuteczność leczenia tych dolegliwości poprzez stymulację punktu P6 została potwierdzona przez liczne tytuły literatury medycznej.
Testowane klinicznie opaski akupresurowe Sea-Band to rozwiązanie:
• niefarmakologiczne - działanie produktu oparte na akupresurze nie powoduje efektów ubocznych;
• bezpieczne i uniwersalne - jakość i forma wykonania gwarantują, że produkt może być używany przez dorosłych, dzieci od 3 roku życia, kobiety w ciąży i pacjentów hospitalizowanych. Nie ma przeciwwskazań w stosowaniu opasek w połączeniu z innymi lekami;
• wielokrotnego użytku - mocny materiał umożliwia długotrwałe korzystanie; opaski można prać ręczne w ciepłej wodzie;
• wygodne - niewielkie opakowanie można schować do torebki lub do samochodowego schowka, aby produkt w razie potrzeby był natychmiast dostępny.
 

Nadesłał:

AKNE84

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl