Prehistoria i dinozaury? Witamy w Cave Club!


2020-08-07
Cave Club to świat przygód, wynalazków i… dinozaurów, w którym piątka odważnych jaskiniowców, poznaje najdziksze zakątki ziemi, eksploruje nieznane tereny oraz bada intrygujące zjawiska. Niecodzienne historie grupy nieustraszonych przyjaciół można śledzić na YouTube na kanale Cave Club Po Polsku. Cave Club to najnowsza animacja dla dzieci dostępna wyłącznie na YouTube. Bohaterami jest piątka energicznych dzieci-jaskiniowców, które przeżywają przygody w czasach prehistorycznych, poruszając jednocześnie współczesne tematy. Kilkuminutowe odcinki pokazują alternatywną wersję powstania dobrze dziś znanych przedmiotów i zjawisk. Telefon? Spa? A nawet selfie! To wszystko mali jaskiniowcy wynajdują jako pierwsi, odkrywając świat i poznając siłę przyjaźni.
Historie odważnej ekipy na pewno przypadną do gustu ciekawym świata dzieciom, które lubią przygody, naturę i aktywne spędzanie czasu. W Cave Club dinozaury są domowymi pupilami, przygody - codziennością, a mali bohaterowie mają tak wiele do odkrycia, że nie mogą usiedzieć w swoich jaskiniach. Każdy z bohaterów ma swoją pasję, która wyróżnia go spośród innych - spotkamy więc prehistorycznego naukowca, miłośnika przyrody i artystę. Każdemu towarzyszy mały zwierzęcy przyjaciel.
Dla miłośników serialu firma Mattel przygotowała też gamę lalek. Emberly, Fernessa, Tella, Roaralai i Slate w barwnych strojach, z ciekawymi akcesoriami i małymi zwierzakami spodobają się wszystkim fanom nowej serii.
Serial dostępny jest na YouTube, na kanale Cave Club Po Polsku. Premierowe odcinki publikowane są w każdy piątek.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl