Przygotuj się na smerfastyczny Dzień Dziecka w Atrium Targówek!


Przygotuj się na smerfastyczny Dzień Dziecka w Atrium Targówek!
2024-05-27
Warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek zaprasza na wspólne, rodzinne świętowanie! Już wkrótce najmłodsi będą mieli okazję o spotkać się z małymi, niebieskimi bohaterami – 31 maja i 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka galerię opanują Smerfy! W programie mnóstwo atrakcji!

Centrum handlowe Atrium Targówek po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, nie tylko dbając o bogatą ofertę zakupową, ale również zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie! Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka warszawską galerię odwiedzą kultowi niebiescy bohaterowie  z Zaczarowanego Lasu! Smerfy zdobyły serca wielu pokoleń i stały się jedynym z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych animacji na świecie!

Już 31 maja i 1 czerwca Smerfy zabiorą najmłodszych na niezapomnianą przygodę w Zaczarowanym Lesie! Każdy śmiałek, który odkryje ukrytych, smerfnych przyjaciół, otrzyma specjalny dyplom Smerfa Tropiciela! Następnie pociechy przeniosą się do treningowej areny, gdzie będą mogli podjąć wyzwanie Osiłka by sprawdzić swoje umiejętności. Strzał z łuku, rzut do celu, a może trening refleksu? To jeszcze nie koniec niespodzianek! Na dzieci czekają również eksperymenty Pappy Smerfa, kącik piękności Lalusia, słodkości od Łasucha i wiele innych atrakcji, które uczynią ten dzień wyjątkowym! Wspólna zabawa potrwa od 12:00 do 18:00!

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl