Revolut w AppGallery! Aplikacja zintegrowana z Huawei Mobile Services, z atrakcyjną ofertą na start


Revolut w AppGallery! Aplikacja zintegrowana z Huawei Mobile Services, z atrakcyjną ofertą na start
2021-12-16
Revolut, jedna z najpopularniejszych na świecie aplikacji do zarządzania finansami, została zintegrowana z Huawei Mobile Services i udostępniona użytkownikom AppGallery w 26 krajach Europy, w tym w Polsce.

Z tej okazji, osoby, które pobiorą aplikację z autorskiego sklepu Huawei, otrzymają dwumiesięczny, bezpłatny dostęp do subskrypcji Premium. Oferta potrwa do 31 grudnia. Dzięki integracji, z aplikacji Revolut mogą korzystać użytkownicy smartfonów Huawei z HMS, czyli najnowszego smartfona Huawei nova 9, smartfonów z serii P40, Mate 40 i Mate 30, a także modeli Y6p, Y5p i P smart 2021.

Revolut jest jedną z największych firm w branży fintech na świecie. Od 2015 roku z usług firmy korzysta ponad 16 milionów użytkowników detalicznych i ponad pół miliona firm w 35 krajach. Dzięki intuicyjnej platformie, Revolut daje użytkownikom i firmom łatwy dostęp do usług finansowych – do kart, przekazów pieniężnych i kont wielowalutowych. Revolut to również usługi wychodzące poza sferę finansową, jak na przykład Revolut Stays – platforma ułatwiająca rezerwację miejsc noclegowych na całym świecie i oferująca użytkownikom nawet 10% zwrotu kosztów.

Co więcej, Revolut umożliwia korzystanie z płatnych planów subskrypcji (Plus, Premium i Metal), które oferują dodatkowe korzyści. Wspiera również sprzedawców detalicznych i inne firmy za pośrednictwem Revolut Business, platformy, która umożliwia mniejszym biznesom oferowanie klientom ulepszonych form płatności. Systemy bezpieczeństwa w aplikacji Revolut zostały zaprojektowane tak, aby chronić finanse użytkowników AppGallery przez całą dobę.

- Revolut to superaplikacja do zarządzania finansami, dlatego cieszymy się, że jest już dostępna dla użytkowników naszego sklepu AppGallery. Platformy finansowe, właśnie takie jak Revolut, wpisują się w nasz cel, jakim jest umożliwianie dostępu do najlepszych aplikacji i usług bankowych jeszcze większej liczbie osób na całym świecie – mówi Siri G. Borsum, Global VP Finance vertical Eco-Development & Partnership w Huawei CBG.

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei. Z myślą o użytkownikach sklepu z aplikacjami AppGallery, powstała dedykowana strona na Facebooku: https://www.facebook.com/AppGalleryPL, na której można znaleźć nie tylko najświeższe oferty i informacje o najnowszych aplikacjach, ale również wymieniać się doświadczeniami i opiniami.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl