Robert Lewandowski w kampanii promującej najnowszy smartfon Huawei nova 9


Robert Lewandowski w kampanii promującej najnowszy smartfon Huawei nova 9
2021-10-29
Huawei startuje z kampanią marketingową 360 stopni promującą najnowszy smartfon w portfolio marki – Huawei nova 9. Od 1 listopada w telewizji emitowany będzie spot reklamowy z udziałem Roberta Lewandowskiego, ambasadora marki.

Kampania będzie także widoczna na nośnikach outdoorowych w największych miastach Polski, w kanałach digital marki i w działaniach PR. W kampanii telewizyjnej promującej Huawei nova 9 emitowane będą 15- i 30-sekundowe spoty
z udziałem Roberta Lewandowskiego. Materiał wideo w wersji 15-sekundowej jest już dostępny pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=XrXLBF1bAwA. Reklama z udziałem Roberta Lewandowskiego pojawi się też na nośnikach outdoorowych.

- Huawei nova 9 to pierwszy od ponad roku smartfon, który wprowadzamy na polski rynek. Jest to dla nas bardzo ważny moment, dlatego chcemy się wyróżnić nie tylko świetnym produktem i ofertą, ale też komunikacją z udziałem naszego ambasadora, która mam nadzieję trafi do serc polskich konsumentów mówi Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei CBG Polska.

Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, jest ambasadorem Huawei w Polsce od 2015 roku, a od 2020 – w całej Europie. Jest obecny w najważniejszych kampaniach produktowych marki, także w kampanii smartfona Huawei nova 9, gdzie rekomenduje go użytkownikom ceniącym design i wysokiej jakości zdjęcia.

- Huawei nova 9 to smartfon dla dynamicznych osób, które cenią sobie piękny design oraz wysokiej jakości aparat fotograficzny, dzięki któremu można wykonać świetne zdjęcia i materiały wideo również w nocy. Bardzo ważne jest też szybkie ładowanie baterii, co czyni najnowszy smartfon Huawei niezawodnym asystentem nawet dla najbardziej wymagających użytkowników – powiedział Robert Lewandowski.

Huawei nova 9 to nowy fotograficzny smartfon marki, który wyróżnia się potężnym aparatem 50 MP Ultra Vision, superszybkim ładowaniem oraz ultrasmukłą i lekką konstrukcją o wadze zaledwie 175 gramów. Posiada wysokiej jakości ekran OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który odwzorowuje paletę barw DCI-P3 (delta E < 1) i wyświetla ponad miliard kolorów. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach – błękitnym, opalizującym pod wpływem światła oraz czarnym.

Smartfony serii Huawei nova zadebiutowały w Europie w zeszłym tygodniu i dostępne są już w Polsce w atrakcyjnych ofertach przedsprzedażowych. Do 11 listopada smartfon nova 9 można zamówić w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 4 w rekomendowanej cenie detalicznej 2 299 zł. Z kolei smartfon nova 8i dostępny jest w zestawie z Huawei FreeBuds 4i,
a rekomendowana cena detaliczna to 1 499 zł – również do 11 listopada. Model Huawei nova 8i, podobnie, jak Huawei nova 9 charakteryzuje się wyjątkowymi możliwościami fotograficznymi – główny obiektyw wyróżnia rozdzielczość 64 MP, a także pojemną baterią oraz obsługą technologii Huawei SuperCharge 66W. Huawei nova 8i dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym oraz czarnym. 

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl