Słodki Black Weekend w Atrium Targówek – doskonała okazja do skosztowania rzemieślniczych przysmaków


2023-11-20
Zaproś przyjaciół i rodzinę do spędzenia przytulnego, jesiennego weekendu wypełnionego niecodziennymi smakami i aromatem najlepszej kawy. Już w ten weekend wpadnijcie do centrum handlowego Atrium Targówek i weźcie udział w Festiwalu Słodyczy i Kawy!

Wielka okazja do świętowania dla wszystkich warszawskich łasuchów! Centrum handlowe Atrium Targówek zaprasza do wspólnej zabawy podczas Festiwalu Słodyczy i Kawy. Każdy łakomczuch z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Od 23 do 25 listopada w godzinach 9.00 – 21.00 przestrzeń centrum wypełni rozkoszny zapach ciast i świeżo parzonej kawy, a starannie wyselekcjonowani producenci i rzemieślnicze manufaktury zaprezentują odwiedzającym swoją słodką ofertę oraz zachęcą do skosztowania pysznych specjałów.

W ramach Festiwalu odbędą się również Słodkie Warsztaty! W piątek i sobotę od 12.00 do 18.00 zarówno dzieci, jak i dorośli, będą mieli okazję do sprawdzenia się w roli czekoladowych czeladników. Podczas zajęć każdy otrzyma szansę stworzenia własnej tabliczki czekolady, smacznych lizaków czy przyozdobienia rarytasów takich jak pączki i muffiny. Świetną rozrywką będą także lekcje malowania czekoladą! Warsztaty poprowadzone zostaną w godzinnych blokach tematycznych.

Odwiedzający centrum będą mogli zrobić sobie pamiątkowe fotografie w specjalnie zaaranżowanej strefie z gigantycznymi słodyczami! Na najmłodszych czekać będzie również Pan Pączek i Pani Wata Cukrowa, którzy chętnie przybiją z dziećmi piątkę i wspólnie zapozują.

Festiwal ulokowany będzie w pobliżu kawiarni Costa Coffee na poziomie 0. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie decyduje kolejność pojawienia się na miejscu. Więcej informacji na stronie: https://atrium-targowek.pl/zapowiada-sie-kolorowy-zawrot-glowy-na-slodki-black-weekend/.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl