Spotkanie z Kicią Kocią w Atrium Biała!


2023-11-20
Spotkanie z Kicią Kocią w Atrium Biała!

Chcesz odkrywać świat z Kicią Kocią i przyjemnie spędzić czas?! Dołącz do wspólnej zabawy z rezolutną kotką, bohaterką bajek dla dzieci. Już wkrótce ta mała bystra kotka zawita do Atrium Biała z bardzo ciekawym programem wypełnionym mnóstwem atrakcji. W dniach 24 i 25 listopada najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach, zabawach edukacyjnych i konkursach, na dodatek posłuchać bajek o  niezwykłych przygodach Kici Koci, zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie i wygrać atrakcyjne nagrody!

 

Kicia Kocia w akcji! Tym razem bohaterka serii ulubionych książek dla najmłodszych autorstwa Anity Głowińskiej, odwiedzi galerię Atrium Biała, gdzie przeżyje moc fascynujących przygód. Do emocjonującej, wspólnej zabawy zaprasza wszystkie dzieci, które odwiedzą białostockie centrum w dniach 24 i 25 listopada.

 

Wydarzenie podzielono na kilka stref tematycznych, nawiązujących do przygód popularnej Kici Koci oraz jej braciszka Nunusia. Jedną ze specjalnych atrakcji będzie możliwość zwiedzenia Miasteczka Kici Koci ze strefą Domków i strefą Zabaw. W strefie Domków dzieci zobaczą na własne oczy, jak mieszka Kicia Kocia, a także wezmą udział w zaplanowanych dla nich różnych sprawnościach. W domku z przytulną kuchnią i jadalnią, mali goście w trakcie zabawy poznają podstawowe zasady przygotowywania i spożywania zdrowych posiłków oraz savoir vivre’u przy stole. W drugim domku stanowiącym strefę odpoczynku Kici Koci, najmłodsi będą mogli posłuchać opowiadań o niezwykłych przygodach rezolutnej kotki opowiedzianych przez animatorkę, a także wziąć udział w quizie czy też obejrzeć bajki z nią w roli głównej.

 

Z kolei w strefie Zabaw, również położonej w Miasteczku Kici Koci, na najmłodszych czekać będą stanowiska z różnymi aktywnościami. Pod czujnym okiem animatorek dzieci będą miały okazję: ułożyć sześcienne puzzle, ozdobić maskę według własnych pomysłów i inwencji twórczej, nauczyć się rysować Kicię Kocię na specjalnych tablicach multimedialnych, wykonać kolorowanki czy też wziąć udział w zabawie „Połącz kropki”.

 

W strefie Animacji dla najmłodszych zaplanowano konkursy i zabawy muzyczno-ruchowe przeprowadzane pod opieką koordynatorek. W programie przewidziano naukę piosenki i wspólne śpiewanie, naukę tańca, zadania rozwijające pamięć, koncentrację i spostrzegawczość czy też zabawy ruchowe. Uczestnicząc w konkurencjach można zdobyć atrakcyjne nagrody – maskotki, mini gry i książeczki.

 

Na miłośników przygód małej kotki czekać będzie również Strefa Foto, a w niej gigantycznych rozmiarów maskotki Kici Koci i jej brata Nunusia, z którymi dzieci będą mogły przysiąść na ławeczce i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Okazji do spotkań z sympatycznymi maskotkami będzie o wiele więcej – przechadzając się po pasażu galerii będą one witały się z dziećmi, z przyjemnością zapozują do fotek czy też przybiją piątkę.

 

W trakcie dwudniowego wydarzenia dostępna będzie również strefa Malowania buziek obsługiwana przez animatorki. Za udział we wspólnej emocjonującej zabawie z Kicią Kocią wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe dyplomy imienne. Nie zabraknie także słodkiej przekąski dla zarejestrowanych klubowiczów programu #maszokazje: posiadacze kuponu będą mogli odebrać darmową watę cukrową.

 

Spotkanie z Kicią Kocią odbędzie się w Atrium Biała w dniach 24-25 listopada, w godzinach 12.00-18.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w pobliżu salonów Sephora i Reserved. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na stronie https://atrium-biala.pl oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/AtriumBiala.

 

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl