Wybierając produkty dla dziecka – postaw na polskie marki!


Wybierając produkty dla dziecka – postaw na polskie marki!
2021-01-15
Trzeci trymestr ciąży to czas, kiedy zdecydowana większość kobiet zaczyna „wić gniazdo”. Pięknie udekorowany pokoik, wózek w gotowości na pierwszy spacer, wyprawka do domu oraz szpitala skompletowana i… można spokojnie czekać na przyjście na świat nowego członka rodziny.

Kupuj z głową

Drożej – nie zawsze znaczy lepiej! Każda mama chce dla swojego maluszka, a szczególnie tego pierwszego wszystkiego, co najlepsze. Poszukuje inspiracji w parentingowych magazynach, portalach, forach.. lub po prostu przechadza się po rożnych sklepach. Warto zwrócić uwagę na skład oraz jakość wybieranych produktów, a nie tylko popularna metkę. W pierwszych tygodniach życia maluszek głównie śpi, je oraz zaspokaja potrzeby fizjologiczne -nie doceni więc pięknych, koronkowych zdobień bluzeczki, a jej komfort i wygodę ????.

 

„Cudze chwalicie, swego nie znacie!”

Świadomość mam w zakresie selekcji produktów z roku na rok jest coraz większa, co napawa optymizmem. Szczególnie w czasach pandemii starają się wspierać rodzimą gospodarkę wybierając sprawdzone, polskie marki. Jak mawia bowiem przysłowie – „Dobre, bo polskie”. Jednym z przykładów polskich firm której zaufało już blisko 1 000 000 mam jest marka aspiratorów kataru SOPELEK. Wspiera ona mamy i ich maluszki już od lat! Ponadto posiada pozytywną opinie Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, a także polecana jest przez pediatrów oraz położne.

 

Dlaczego wybrać właśnie SOPELKA? Aspirator Kataru SOPELEK 3+ jest innowacyjny – jako pierwszy wprowadził dwufunkcyjne zastosowanie. Mama może odciągnąć wydzielinę za pomocą ust lub odkurzacza w zależności od swoich preferencji lub po prostu czasu – np. w nocy, aby nie zakłócić snu maluszka i …sąsiadów warto zdecydować się na metodę za pomocą ust, a w ciągu dnia bez obaw można użyć do tego odkurzacza! Co ważne, aspirator jest w 100% bezpieczny – można go stosować już od pierwszych dni życia dziecka bez obaw, o jego zdrowie. Specjalny adapter posiada otwór redukcyjny, który w skuteczny sposób kontroluje siłę ssania odkurzacza zapewniając komfort maluszka. Dodatkowo posiada jednorazowe filtry, dzięki którym wydzielina nie przedostanie się do rury odkurzacza – jest zatem higieniczny. Na co jeszcze wato zwrócić uwagę? Na cenę!

Polski aspirator Sopelek 3+ jest znacznie tańszy od innych dostępnych na rynku, także zaoszczędzisz i zyskasz tak naprawdę 2 urządzenia w cenie 1!

Więcej informacji o aspiratorach SOPELEK na www.sopelek.info.pl

 

 

Nadesłał:

Redakcja portalu
http://www.redakcja.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl