Zaczarowany czerwiec w Reducie! W programie bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci!


Zaczarowany czerwiec w Reducie! W programie bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci!
2024-06-04
Czerwiec w warszawskim centrum handlowym Reduta obfituje w atrakcje pobudzające kreatywność! W wybrane weekendy na najmłodszych czekają fascynujące warsztaty plastyczne, podczas których będą mieć szansę na stworzenie wyjątkowych dzieł!

Prawdziwa gratka dla małych miłośników rękodzieła i zajęć plastycznych. Czerwiec w Reducie upłynie pod znakiem kreatywności! Wszystko za sprawą warsztatów organizowanych przez centrum handlowe z warszawskiej Ochoty. 

Już 8, 22 i 29 czerwca od 11:30 do 15:30, najmłodsi będą mogli wziąć udział w fascynujących zajęciach, podczas których poznają różne techniki sztuk plastycznych. W programie znalazły się m.in. malowanki, wydrapywanki czy magiczne kolaże!

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy przyjść do strefy WOW w Reducie i dołączyć do zabawy! Na bezpłatne zajęcia nie ma rejestracji, a o uczestnictwie decyduje jedynie kolejność przybycia – w jednym warsztacie może wciąż udział maksymalnie 30 dzieci.

Zaczarowany Czerwiec w Reducie to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. Do zobaczenia!

Więcej informacji nt. harmonogramu wydarzeń i aktualnej oferty centrum handlowego Reduta znajduje się na stronie internetowej galerii.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl