Dziecko - serwis o dzieciach

Artykuły prasowe

28 marca Dzień Żelków - świętuj z HARIBO!

28 marca Dzień Żelków - świętuj z HARIBO!

2021-03-26

HARIBO to synonim żelek. Złote Misie, Starmix, Happy Cola czy pianki Chamallows to produkty doskonale znane wszystkim wielbicielom żelek i pianek. 28 marca obchodzimy wyjątkowe święto, które warto uczcić nowościami od HARIBO!

więcej »
Jak wygrać z wiosennym przesileniem

Jak wygrać z wiosennym przesileniem

2021-03-26

Wiatr, słońce, mróz, deszcz – podczas przedwiośnia nigdy nie wiemy, czym zaskoczy nas pogoda. Wpływa to nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na kondycję psycho-fizyczną naszych pociech. Zmęczone po długim zimowaniu, czują się senne i stają się marudne.

więcej »

Dzień pełen przyjemności

2021-03-26

Międzynarodowy Dzień Żelków

więcej »
NOWOŚĆ od Gerber:  Kaszki „Pełnia zbóż” bez dodatku cukru*

NOWOŚĆ od Gerber: Kaszki „Pełnia zbóż” bez dodatku cukru*

2021-03-26

Do oferty marki Gerber dołączyła nowa linia produktów: 7 kaszek „Pełnia zbóż” bez dodatku cukru* dla niemowląt po 4. i 6. miesiącu oraz małych dzieci. Jest to odpowiedź na poszukiwanie produktów pełnych zbóż, odpowiednich dla niemowląt i małych dzieci.

więcej »
Rodowita z Roztocza w nowej szacie graficznej

Rodowita z Roztocza w nowej szacie graficznej

2021-03-25

Od marca 2021 roku woda mineralna Rodowita z Roztocza jest sprzedawana w opakowaniach z nową etykietą. Nowa szata graficzna etykiety podkreśla walory marki: jej pochodzenie z dzikich, zielonych, nietkniętych przez człowieka lasów Roztocza, symbol wilczycy oraz czystość i rześki smak.

więcej »
Jak zadbać o bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych w domu?

Jak zadbać o bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych w domu?

2021-03-25

Małym dzieciom trudno jest funkcjonować w pomieszczeniach zaprojektowanych z myślą o dorosłych. Dla nich wszystko zainstalowane jest za wysoko i zawieszone poza zasięgiem ich rączek – półki w salonie, umywalka w łazience czy blat w kuchni.

więcej »
Domowa ekonologia, czyli proste rady, jak dbać o środowisko, a przy tym oszczędzać pieniądze

Domowa ekonologia, czyli proste rady, jak dbać o środowisko, a przy tym oszczędzać pieniądze

2021-03-18

Dbanie o naszą planetę i oszczędzanie pieniędzy mogą iść ze sobą w parze. Jakich proekologicznych, a jednocześnie gospodarnych zachowań warto uczyć dzieci od najmłodszych lat? I przede wszystkim – jak mądrze zachęcać dzieci do eko-oszczędności? Oto praktyczne wskazówki.

więcej »
Fasolka, brokuł, szpinak…      Jak zachęcić dzieci do mądrych wyborów żywieniowych?

Fasolka, brokuł, szpinak… Jak zachęcić dzieci do mądrych wyborów żywieniowych?

2021-03-17

Bardzo dużo mówi się o tym, że największy wpływ na przyszłe nawyki żywieniowe dziecka ma to co będziemy mu serwować przez kilka pierwszych lat życia. Jak zatem zachęcić dziecko do jedzenia dobrych składników i poznawania nowych smaków? Czy warto zapraszać dzieci do wspólnego gotowania?

więcej »
Jak się nie poddać, gdy dowiadujemy się, że nasze dziecko będzie ciężko chore?

Jak się nie poddać, gdy dowiadujemy się, że nasze dziecko będzie ciężko chore?

2021-03-17

Gdy po urodzeniu dziecka dowiadujemy się, że będzie ono bardzo chore, niepełnosprawne, czy wymagające specjalistycznej opieki – czujemy szok i niedowierzanie. O to, jak się nie poddać w takiej sytuacji zapytaliśmy Agnieszkę Oczkowską – mamę trójki niepełnosprawnych dzieci.

więcej »
NORMOBARIA + DEKONTAMINACJA = TARCZA ANTYWIRUSOWA!

NORMOBARIA + DEKONTAMINACJA = TARCZA ANTYWIRUSOWA!

2021-03-15

Walka z Covid-19 trwa.

więcej »
Kaszelek u malucha? Jest na to sposób!

Kaszelek u malucha? Jest na to sposób!

2021-03-09

Uporczywy kaszel u małego dziecka spędza sen z powiek całej rodziny, ale nie musi oznaczać choroby. Skąd bierze się ta dolegliwość i przede wszystkim jak pomóc maluchowi? Podpowiadamy.

więcej »
Coccodrillo przedłuża akcję „Ubierz marzenia”. Zebrano już ponad 1000 kg ubrań

Coccodrillo przedłuża akcję „Ubierz marzenia”. Zebrano już ponad 1000 kg ubrań

2021-03-04

CDRL, właściciel marki Coccodrillo systematycznie angażuje się w akcje związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Obecnie trwa akcja „Ubierz marzenia” zorganizowana przy współpracy z fundacją Ubrania do oddania. Zebrane środki zasilą konto fundacji Mam Marzenie.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Brudne dziecko to najedzone dziecko. Brudne dziecko to najedzone dziecko.
Dlaczego dotykanie jedzenia jest konieczne dla rozwoju sensorycznego?

Holle na Akademii Położnej Holle na Akademii Położnej
Marka Holle po raz kolejny wzięła udział w Akademii Położnej – wydarzeniu gromadzącym specjalistki pracujące z kobietami w ciąży, młodymi rodzicami i noworodkami.

Nadciągają „Baby Rave”, czyli klubowa rewolucja dla najmłodszych, a za wszystkim stoi… Tribbs! Nadciągają „Baby Rave”, czyli klubowa rewolucja dla najmłodszych, a za wszystkim stoi… Tribbs!
Pojawiła się zupełnie nowa inicjatywa, która może zrewolucjonizować sposób, w jaki dzieci i ich rodziny doświadczają muzyki na żywo!

DIY, które rozwija i angażuje dzieci - Prosty, naturalny pomysł na kreatywne święta i aktywny czas DIY, które rozwija i angażuje dzieci - Prosty, naturalny pomysł na kreatywne święta i aktywny czas
Okres przed Wielkanocą to w wielu domach intensywny czas - przygotowania, sprzątanie, organizacja, a w tle dzieci, które mają więcej wolnego i… coraz mniej pomysłów na to, co ze sobą zrobić.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Brudne dziecko to najedzone dziecko. Brudne dziecko to najedzone dziecko.
Dlaczego dotykanie jedzenia jest konieczne dla rozwoju sensorycznego?

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito