Dziecko - serwis o dzieciach

Artykuły prasowe

Kolejne 70 tysięcy dzieci dowiedziało się, jak dbać o zdrowie zębów

2022-06-22

Koniec roku szkolnego dopiero przed nami, ale organizatorzy „Dziel się Uśmiechem” już podsumowali osiągnięcia kolejnej edycji tego ogólnopolskiego programu edukacyjnego.

więcej »
Filmowe party w Promenadzie!

Filmowe party w Promenadzie!

2022-06-22

Bohaterowie wytwórni Illumination: pełne zwariowanych pomysłów Minionki, Gru, postacie z bajki SING oraz nieustraszone, tytułowe Zwierzaki z filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych” zapraszają wszystkich swoich fanów na filmowe party w Atrium Promenada, które potrwa od 24 do 26 czerwca.

więcej »
Krok za krokiem idzie lato!

Krok za krokiem idzie lato!

2022-06-17

Dziecięce buciki potrafią być przepiękne. Ale w przypadku maluchów look to naprawdę sprawa drugorzędna. Niezwykle istotne są oczywiście wygoda i bezpieczeństwo. Na szczęście na rynku są producenci, którzy potrafią to połączyć. Oto wybrane letnie propozycje z kolekcji marek Ipanema i Rider.

więcej »

W Fabryce Norblina otworzy się Smart Kids Planet

2022-06-15

Fabryka Norblina poszerza swoje portfolio o ofertę dedykowaną najmłodszym. Jesienią bieżącego roku do kompleksu przy ulicy Żelaznej wprowadzi się Smart Kids Planet, czyli Centrum Mądrej Zabawy.

więcej »

PPG i Stowarzyszenie Pomocy „ISKIERKA” łączą siły, by wspierać dzieci i ich rodziców w walce z psy

2022-06-08

Pandemia koronawirusa wymusiła społeczną izolację oraz zmianę formy kształcenia dzieci i młodzieży w szkołach i innych placówkach oświatowych i wychowawczych.

więcej »
Być pełnosprawnym w swojej niepełnosprawności - Historia małego Krzysia

Być pełnosprawnym w swojej niepełnosprawności - Historia małego Krzysia

2022-06-08

To Krzyś, mały Rycerz, który każdego dnia dzielnie walczy o sprawność dla siebie i o uśmiech na twarzach rodziców. Urodził się w 34. tygodniu ciąży. Od razu stwierdzono u niego ciężką zamartwicę oraz wylew dokomorowy drugiego stopnia.

więcej »

Czy moje dziecko jest gotowe na okulary przeciwsłoneczne? - Q&A o ochronie wzroku najmłodszych

2022-06-06

Vision Express przygotowało niezbędnik dla rodziców w formie Q&A, który posłuży przy wyborze okularów przeciwsłonecznych dla dziecka. Porady eksperta medycznego oraz najważniejsze informacje dotyczące ochrony wzroku najmłodszych są podpowiedzią, na co zwrócić uwagę jeszcze przed zakupem.

więcej »
JAK ODPOCZYWAĆ Z RODZINĄ?

JAK ODPOCZYWAĆ Z RODZINĄ?

2022-06-03

Cały rok czekamy na upragnione wyjazdy i urlopy. Ciągle zapracowani, potrzebujemy momentów wytchnienia, najczęściej wspólnie z bliskimi. W trakcie normalnego trybu pracy ciężko o kontakt z rodziną. Wspólny rodzinny wypad to doskonały moment, aby zbliżyć się do siebie.

więcej »
Nowości HARIBO

Nowości HARIBO

2022-05-31

Marka HARIBO wprowadziła 2 nowości, które ucieszą wielbicieli żelek!

więcej »

Kreatywny i rodzinny #DzieńDzieckazBarbora

2022-05-31

Wypełnienie wolnego czasu dzieciom w sposób, który rozwijałby ich potencjał i był okazją do budowania relacji, wymaga czasu, a właśnie jego w dzisiejszym zabieganym świecie brakuje najbardziej. W ciągu tygodnia możemy jednak wygospodarować całkiem pokaźną przestrzeń na wspólne chwile z bliskimi.

więcej »
Wystrzałowy Dzień Dziecka z HELIO!

Wystrzałowy Dzień Dziecka z HELIO!

2022-05-31

Już wkrótce wyjątkowe święto, na które czekają wszystkie dzieci! Dzień Dziecka to idealna okazja do wspólnego spędzania czasu! Nie wiesz jak sprawić, by w tym roku 1 czerwca spędzić smacznie i kreatywnie?

więcej »
Jak przygotować dziecko do pierwszego, obowiązkowego egzaminu w życiu?

Jak przygotować dziecko do pierwszego, obowiązkowego egzaminu w życiu?

2022-05-30

Maj można ogłosić miesiącem egzaminów. Studenci mają kolokwia i pierwsze zerówki, licealiści zdają maturę, a uczniów podstawówki czeka egzamin ósmoklasisty. Jest to pierwszy poważy egzamin w życiu uczniów. Jak sobie z nim poradzić? Odpowiedzi udzieli Robert Berger.

więcej »

Wyszukiwarka:

Ostatnio dodane artykuły:

Spotkaj się z Mikołajem Spotkaj się z Mikołajem
Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Chcąc dostarczyć im niezapomnianych wrażeń, 3 grudnia w godzinach 11.00-17.00 Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Słodkości na Święta z masą krówkową Słodkości na Święta z masą krówkową
Czy zaczynasz już świąteczne przygotowania? Lista zakupów, planowanie posiłków, szukanie zeszłorocznych dekoracji i… Pomysły na słodkości!

Najbardziej pożądane benefity w sektorze edukacji wczesnoszkolnej. Czego od pracodawcy oczekują nauc
Najbardziej pożądane benefity w sektorze edukacji wczesnoszkolnej. Czego od pracodawcy oczekują nauczycielki i nauczyciele?

Białostoccy uczniowie uczestniczą w działaniach Stowarzyszenia 100-lecie kobiet Białostoccy uczniowie uczestniczą w działaniach Stowarzyszenia 100-lecie kobiet
Debaty, warsztaty, happeningi czy spektakle teatralne – w takich wydarzeniach uczestniczą uczniowie I Społecznym Liceum Ogólnokształcącym, dzięki patronatowi Stowarzyszenia 100-lecia kobiet. Ostatnio wzięli udział w dwóch debatach– o tolerancji i o feminizmie.

więcej »

Najczęściej czytane artykuły:

Zostań mistrzem prezentów z Avon  i podaruj dziecku prezent, który sprawi mu radość Zostań mistrzem prezentów z Avon i podaruj dziecku prezent, który sprawi mu radość
Mimo że wybór prezentów dla najmłodszych jest ogromy, to upominki dla nich nierzadko bywają kłopotliwe. W Avon znajdziesz wyjątkową ofertę pomysłów na gotowe gwiazdkowe prezenty zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Możesz mieć pewność, że będą trafione!

Więcej drzew dla przedszkolaków
Wrocławskie przedszkole nr 82 przy ul. ks. Bonczyka 52 stało się jeszcze bardziej zielone – połączone siły przedszkolaków i wolontariuszy z firmy deweloperskiej Develia posadziły na terenie placówki kilkadziesiąt drzew i krzewów.

Erasmus +. Białostoccy uczniowie pełni wrażeń po powrocie z wymiany w Hiszpanii Erasmus +. Białostoccy uczniowie pełni wrażeń po powrocie z wymiany w Hiszpanii
Praktyczna nauka języków, poznawanie innych kultur, interesujące przyjaźnie - uczniowie z Zespołu Szkół Społecznych Fundacji Edukacji „Fabryczna 10” od lat uczestniczą w międzynarodowych wymianach. Licealiści właśnie wrócili z hiszpańskiego Vigo.

więcej »
Regulamin, Polityka Prywatności i Polityka Cookies Grupy Kafito