Dołącz do Akademii rzemiosła! – warsztaty dla dzieci


2019-10-08
Już wkrótce dzieci będą miały okazję, podobnie jak dziadkowie, stworzyć zabawki i ozdoby wyłącznie z naturalnych materiałów, czyli drewna i tkanin. Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje 12 października spotkanie dla najmłodszych pod hasłem „Akademia rzemiosła”. Wstęp bezpłatny.

Wszechobecny plastik od dawna wygrywa w masowej produkcji z naturalnymi tworzywami. Tymczasem z prostych materiałów, takich jak drewno, wiklina, a nawet siano można stworzyć prawdziwe perełki, które mogą służyć jako zabawki dla dzieci, ozdoby do domu i prezenty dla najbliższych. Na październikowych warsztatach najmłodsi stworzą prace, wykorzystując wyłącznie ekologiczne materiały.

Na spotkaniu powstaną zabawki ludowe. Pod okiem animatorów uczestnicy zajęć własnoręcznie wykonają drewniane koniki. Gotowe formy będą malowane i ozdabiane za pomocą różnych materiałów. Efektem warsztatów będzie mnóstwo unikatowych prac, które najmłodsi zabiorą do domu!

Warsztaty kreatywne odbędą się 12 października w Centrum Handlowym Auchan Krasne w Krasnem koło Rzeszowa. Zajęcia będą prowadzone od godziny 12.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl