Dzieci nauczą się chodzić po linie! – zajęcia sportowe dla najmłodszych


2019-10-16
Już wkrótce pasaż Centrum Handlowego Auchan Poczesna zamieni się w szkółkę cyrkową, gdzie najmłodsi spróbują swoich sił w chodzeniu po linie. Kolejne zajęcia z cyklu „Rodzinne spotkania ze sportem” odbędą się 19 października, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Poznajemy sztukę balansowania, bo koncentracja to podstawa! Kolejne zajęcia sportowe w Centrum Handlowym Auchan Poczesna pozwolą dzieciom nabyć nietypowe umiejętności, które mogą przydać się w… cyrku! Najmłodsi opanują sztukę balansowania i spróbują swoich sił w chodzeniu po linie. Wszystko to pod okiem czujnych instruktorów, na bezpiecznych przyrządach i taśmach, które z pewnością ułatwią zadanie. W szkółce cyrkowej nie zabraknie desek i piłki do balansowania, ekstremalnej drabinki oraz mini szczudeł. Cyrkowa zabawa gwarantowana!

„Rodzinne spotkania ze sportem” to comiesięczne zajęcia, skupione na najróżniejszych dyscyplinach i aktywnościach sportowych. Celem zajęć jest nie tylko promowanie aktywności fizycznej, jako dobrej zabawy, ale również integrowanie dzieci i zachęcanie do wyłącznie zdrowej rywalizacji. Na zajęciach przedstawiane są zarówno popularne dyscypliny, często pokazywane w zupełnie nowej odsłonie, jak i nowe, mniej popularne, ćwiczące ciekawe umiejętności.

Zajęcia odbędą się 19 października w Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej przy ulicy Krakowskiej 10. Atrakcje potrwają od godziny 12.00 do godziny 18.00. Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny!

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl