Klocki LEGO na mikołajki w Atrium Targówek!


Klocki LEGO na mikołajki w Atrium Targówek!
2022-11-24
Grudzień w Atrium Targówek rozpocznie się wyjątkowym mikołajkowym LEGO eventem! Najmłodsi goście galerii wraz z klockowym youtuberem – Brodatym Geekiem, spróbują pobić bombkowy rekord!

Wszystkich legomaniaków zapraszamy w dniach 2 i 3 grudnia, w godzinach 11:00-19:00. Potrzebne będą jedynie nieograniczona wyobraźnia i świąteczny nastrój. 

 

Ozdoby choinkowe z klocków LEGO? Czemu nie! Ze słynnych na całym świecie klocków da się zrobić prawie wszystko. Udowodni to sam Brodaty Geek – pasjonat i recenzent zestawów LEGO, youtuber oraz juror I edycji programu telewizyjnego Lego Masters. W najbliższy weekend, 2 i 3 grudnia, poprowadzi warsztaty z budowania ozdób choinkowych.

 

Uczestnicy podejmą wyzwanie zbudowania aż 1000 bombek w różnych kolorach i kształtach. Do tego zadania nie będą wykorzystywane żadne instrukcje, jedynie dziecięca kreatywność! Następnie wszystkie ozdoby zawisną na choinkach zdobiących centrum handlowe. Na pamiątkę każde dziecko dostanie klocki do złożenia zabawki z kalendarza adwentowego Lego.

 

Atrium Targówek zaprasza wszystkich miłośników LEGO do mikołajkowej strefy w piątek i w sobotę (2 i 3 grudnia) w godzinach między 11:00 a 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia:

https://atrium-targowek.pl/assets/uploads/2022/11/2022.11_ATRIUM_TARGoWEK_REGULAMIN_STREFY.pdf 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

https://atrium-targowek.pl/klocki-lego-na-mikolajki-od-brodatego-geeka/

https://youtu.be/iAaF1KUb3jA

 

Nadesłał:

Aniaitbc

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl