Marka Venicci zaprezentowała wózek projektu Kasi Sokołowskiej!


2022-08-29
Kasia Sokołowska wspólnie z marką Venicci zaprezentowała autorski projekt wózka dziecięcego w najmodniejszym w tym sezonie kolorze taupe. Design wózka nawiązuje do motywu przewodniego lwa, który jest symbolem siły i pewności siebie.

Taupe to ulubiony kolor Kasi Sokołowskiej, który łączy w sobie elegancki beż z ponadczasowymi nutami szarości i sprawia, że design wózka Venicci Tinum Upline jest stylowy i minimalistyczny. Symbol kolekcji, czyli lew, to autorski projekt Gosi Herby, cenionej ilustratorki książek dla dzieci i plakacistki. Całość projektu nawiązuje do motywu lwa, którego siła i niezależność mają być inspiracją dla rodziców i dzieci.

Na każdym etapie projektu Kasia podkreślała, że od wózka oczekuje, aby dopasowywał się do tempa jej życia – był praktyczny, lekki i sprawdzał się nie tylko w mieście, ale również w terenie. W zestawie z wózkiem znalazły się praktyczne i stylowe dodatki: kosmetyczka, torba i etui na smoczek.

Zdecydowałam się na współpracę z marką Venicci przede wszystkim dlatego, że nie polegała ona tylko na byciu ambasadorem jakiegoś produktu, ale na bardzo aktywnym włączeniu się w proces projektowy, który mnie mocno interesuje i inspiruje – mówi o kolaboracji Kasia Sokołowska.

Najnowszy model wózka Venicci jest wielofunkcyjny i z łatwością poradzi sobie w warunkach miejskich i terenowych. Limitowana edycja wózka została pokazana podczas oficjalnej premiery z udziałem Kasi Sokołowskiej.

Wspólnie z zespołem projektowym Venicci szukaliśmy takich rozwiązań, które połączą potrzeby moje i wielu innych kobiet, życia w mieście i na łonie natury. W ślad za nimi poszły wszystkie decyzje estetyczne, bardzo dla mnie ważne, ponieważ lubię się otaczać pięknymi rzeczami – dodaje Kasia.

Współpraca z Kasią Sokołowską to dla nas powód do dumy. Łączą nas wspólne wartości, jak zamiłowanie do pięknego designu w połączeniu z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy wspólnie z Kasią unikalny projekt wózka Venicci Tinum Upline, który zachwyca funkcjonalnością i eleganckim designem – mówi Piotr Dąbek, współtwórca Venicci.

 

Nadesłał:

Informacje prasowe

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl