MOZAIKA PRZYJAZNA RODZINOM Z DZIEĆMI


MOZAIKA PRZYJAZNA RODZINOM Z DZIEĆMI
2022-11-17
Krakowska MOZAIKA została wyróżniona certyfikatem „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”. Wręczył go Andrzej Kulig, zastępca prezydenta Krakowa ds. polityki społecznej i zdrowia.

Wyniki organizowanego po raz czwarty miejskiego plebiscytu, wyróżniającego miejsca, w których tworzy się udogodnienia dla dzieci lub wzbogaca ofertę skierowaną do rodzin, ogłoszono podczas uroczystej gali w sali Senatorskiej Zamku Królewskiego na Wawelu.

Organizowany przez władze Krakowa plebiscyt „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” pokazuje, że coraz więcej urzędów, instytucji kultury, punktów handlowych, usługowych czy gastronomicznych sprzyja rodzinom i stosuje rozwiązania pozwalające swobodnie korzystać z oferty.

Kapituła plebiscytu doceniła starania MOZAIKI, która już na etapie przebudowy obiektu  stworzyła komfortową i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich odwiedzających. 

W MOZAICE dostępny jest pokój dla rodzica lub opiekuna, gdzie znajduje się przewijak oraz nocnik. Galeria oferuje specjalnie oznakowane miejsca parkingowe dla rodziców, zlokalizowane tuż przy wejściu głównym. Alejki, jak również samo wejście do obiektu, są przystosowane do komfortowego poruszania się wózków dziecięcych. Duża i wygodna strefa restauracyjna umożliwia komfortowy pobyt, a tuż obok można znaleźć zabawki dla dzieci – tzw. bujaki. Poza tym, w MOZAICE odbywają się cykliczne wydarzenia dla najmłodszych klientów, takie jak Dzień Dziecka, Mikołajki czy otwarta niedawno wystawa prac plastycznych dzieci.

Codziennie  mam okazję przyglądać się rodzicom czy całym rodzinom, które wybierając MOZAIKĘ na miejsce codziennych zakupów, spędzają w naszej galerii czas i korzystają z udogodnień, które dla nich przygotowaliśmy. To niezwykle cieszy i motywuje do dalszej pracy na rzecz tworzenia przestrzeni, w której potrzeby naszych najmłodszych klientów i ich opiekunów są szanowane mówi Joanna Kwolek, dyrektor MOZAIKI Kraków.

Przypomnijmy, że plebiscyt „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” jest realizowany w ramach polityki prorodzinnej miasta oraz kampanii społecznej „Kraków stawia na Rodzinę”. Ma ona rekomendować miejsca w Krakowie, warte odwiedzenia całą rodziną, z których rodziny z dziećmi korzystają regularnie, np. sklepy, urzędy, instytucje kultury, miejsca rekreacji i rozrywki itp., gdzie mogą poczuć się w nich dobrze, jako oczekiwani goście.

 

O GALERII MOZAIKA

Mozaika jest położona w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim bardzo uczęszczanej i świetnie skomunikowanej części miasta, przy trasie w kierunku Wieliczki, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej (w tym tramwajowej), a także indywidualnej samochodowej. Pobliski węzeł autostradowy A4 znacznie powiększa strefę zasięgu centrum. Klientami Mozaiki będą więc nie tylko mieszkańcy ok. 65-tysięcznej XII dzielnicy miasta, lecz także osoby często tędy przejeżdżające.

Do dyspozycji klientów wśród najważniejszych najemców MOZAIKI są: nowoczesny sklep Kaufland o pow. 7400 m², duży market budowlany OBI, a także kilku innych wiodących najemców, w tym: Rossmann, Deichmann, RTV Euro AGD, Maxi Zoo. W MOZAICE znajduje się także strefa food court, w której klienci znajdą nowoczesne koncepty gastronomiczne.

4FI – polsko-niemiecka grupa inwestycyjna – stworzyła MOZAIKĘ po przejęciu obiektu od TESCO.
W procesie zmian lokalny zespół 4FI wspierany był przez BNP Paribas Real Estate Poland, który
odpowiada za wynajem i zarządzanie nieruchomościami oraz ich marketing.

O FIRMIE 4FI

Firma 4FI została założona w 2016 r. i inwestuje w trzech obszarach: nieruchomości, rozwijających się korporacji oraz fitness, zdrowia i stylu życia. Z dawnego biura rodzinnego powstała platforma inwestycyjna z oddziałami we Frankfurcie, Berlinie i Warszawie. Głównymi udziałowcami 4FI są dwaj niemieccy przedsiębiorcy, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości.

Dziś portfel nieruchomości grupy obejmuje kilka aktywów w Polsce i Niemczech, które przechodzą transformację, tworząc nowoczesne sąsiedzkie centra zakupów – porównywalne z tym w Krakowie (MOZAIKA).

 

Nadesłał:

Centrum Handlowe MOZAIKA Kraków
http://www.krakow.galeriamozaika.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl