Odwiedź CH Focus i przeżyj wraz z Garfieldem niezwykłe przygody!


2024-06-14
Odwiedź CH Focus i przeżyj wraz z Garfieldem niezwykłe przygody!

Garfielda znają niemal wszyscy! Ten najsłynniejszy na świecie rudy kot właśnie powrócił do kin w  przezabawnej, animowanej komedii! Mało tego, mimo wrodzonego lenistwa, postanowił porzucić ciepły kąt i odwiedzić nasze centrum handlowego jeszcze przed wakacjami! Na spotkanie z  Garfieldem zapraszamy wszystkie dzieci do Focusa, w dniach 21 i 22 czerwca. Przez dwa dni czeka na was dobra zabawa, wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami i… darmowa pizza! Będzie aktywnie i  wesoło!

 

Wyobraźcie sobie, że ten pomarańczowy, pręgowany kot z nadwagą, zawojował świat 48 lat temu! Mimo to wiek nie przeszkadza mu w tym, aby przeżywać niezwykłe przygody i bawić dzieci oraz dorosłych. Garfield to  samolubny, leniwy, wiecznie głodny kanapowiec, który uwielbia lasagne, pizzę, lody i… nie cierpi poniedziałków. I choć nie należy do miłych i uprzejmych kotków, to mimo wszystko naprawdę bawi, a gdy trzeba, rusza do walki, wykazując się wyjątkową odwagą. Od 31 maja znowu możemy oglądać go na dużym ekranie.

 

Przy tej okazji możecie odwiedzić CH Focus i wziąć udział w weekendowej zabawie w towarzystwie Garfielda! Przez dwa dni na specjalnie zbudowanej scenie odbywać się będą konkursy: quizy wiedzy o Garfieldzie i  układanie na czas wielkich magnetycznych puzzli z bohaterami filmu. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy niezwykłe Garfieldowe nagrody!

 

W programie znajduje się także fitness dla Leniwych Kotków; miłośnicy aktywności fizycznej i nie tylko, będą mogli wziąć udział w zajęciach ruchowych, odbywających się co godzinę na scenie, dając dobry przykład ociężałemu i leniwemu Garfieldowi. Ważnym punktem imprezy jest też wystawa „Z życia Garfielda”, przedstawiająca ciekawostki o nim. Co więcej, na miejscu będziecie mogli zrobić sobie fotki ze słynnym rudym kotem lub jego psim przyjacielem, Odiem.

 

Z kolei w pokoju Garfielda możecie obejrzeć zwiastuny filmu i przezabawne filmiki z kotami w roli głównej. Chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w kociej zabawie na dmuchanym torze przeszkód, a w strefie koci wizaż – przemienić się na chwilę w słynnego kota.

 

Po wyczerpującej zabawie zapraszamy was do pizzerii Garfielda, gdzie czekać na was będzie jego włoski przysmak - pizza z serem i pomidorami! W trakcie imprezy nie zabraknie wielu okazji do pamiątkowych fotek. Każdy uczestnik będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z bohaterami filmu na profesjonalnej foto ściance oraz na tle niezwykłego Garfieldobusu, który stanie przed wejściem do galerii.

 

Do wspólnej zabawy ze słynnym kotem zapraszamy was w dniach 21 i 22 czerwca, w godzinach od 11.00 do 19.00. Wydarzenie odbywać się będzie na parterze galerii. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów na stronie: www.focusbydgoszcz.pl. 

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl