Poznaniek i wielki wybuch wulkanu - bezpłatne przedstawienie i warsztaty dla dzieci


2023-11-20
Wybuch wulkanu to ekscytujące zjawisko! 25 listopada podczas wydarzenia z cyklu „Rodzinne soboty z teatrzykiem” w Centrum Handlowym Auchan Komorniki mali widzowie i ich rodzice wybiorą się wraz z Poznańkiem w teatralną podróż na Wyspy Kanaryjskie.

Spektaklowi będą towarzyszyły warsztaty kreatywne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Rodzinne spotkanie z teatrzykiem 

Poznaniek z wrodzoną ciekawością małego chłopca poznaje świat. Tym razem nasz bohater postanawia wypocząć na Wyspach Kanaryjskich. Na miejscu zachwyca go egzotyczna przyroda i piękna pogoda. Jednak spokój podczas wyjazdu nie trwa zbyt długo. Chłopiec wkrótce przekonuje się, że natura ma potężną siłę. Pierwszy raz w życiu widzi wybuch wulkanu – to naprawdę poważna sprawa. Czy mały podróżnik znajdzie się w niebezpieczeństwie? O tym przekonają się widzowie już w najbliższą sobotę. Bezpłatny spektakl pt. „Poznaniek i wielki wybuch wulkanu” zostanie odegrany 25 listopada dwukrotnie – o godzinie 12.30 oraz o 15.00. 

Warsztaty kreatywne dla dzieci

Przedstawieniu będą towarzyszyły kreatywne warsztaty. Podczas zajęć dzieci z produktów kuchennych wyczarują własny wulkan. W rodzinnych warsztatach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00.

Rodzinne spotkanie z teatrzykiem i warsztaty kreatywne odbędą się 25 listopada w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl