Przygotuj się na Halloween! – warsztaty dla dzieci


2019-10-16
Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez zabawnych przebrań! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza 19 października na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć barwne dekoracje na głowę. Stąd już tylko jeden krok do udanej maskarady!

Impreza halloweenowa wymaga odpowiednich przygotowań. Niejeden rodzic wie, jak ważne dla maluchów w tym dniu jest kreatywne przebranie i ozdoby. Aby stworzyć mroczny klimat w domowych warunkach, wystarczą kreatywne gadżety, które można wykonać samodzielnie. Dobra, choć nieco mroczna zabawa gwarantowana!

Na kreatywnych warsztatach dzieci pod okiem animatorów stworzą elementy przebrań, które pozwolą świętować ostatni dzień października w iście amerykańskim stylu. Uczestnicy zajęć będą mieć do dyspozycji opaski na głowy, na których powstaną duszki, pająki lub dynie. W ruch pójdą tasiemki, pianki, filc, druciki czy kolorowe pisaki. Nakrycia głowy przydadzą się podczas halloweenowej zabawy!

Zajęcia odbędą się 19 października w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp wolny!

 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl