Psi Patrol w Atrium Kasztanowa!


2024-06-04
Psi Patrol w Atrium Kasztanowa! Spotkaj się z bohaterami bajki i weź udział w zabawie!

Psi Patrol powraca! W sobotę 8 czerwca Atrium Kasztanowa zaprasza najmłodszych na niezwykłą przygodę tropem sympatycznych, czworonożnych bohaterów! W pilskiej galerii na małych łowców przygód i fanów serialu animowanego „Psi Patrol”, czekają specjalne rozgrywki. Dzieci będą miały okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania. Atrakcje odbywać się będą w godzinach 12.00-18.00, dlatego zbierajcie siły na dobrą zabawę!

 

Już 8 czerwca Mini Live Show z Psim Patrolem w Atrium Kasztanowa! Pilska galeria zaprasza najmłodszych wspólnie z filmowymi bohaterami do udziału w ekscytujących misjach. Dzielna brygada szczeniaków umili dzieciom czas podczas wspaniałych przygód, które czekają na nie w strefach tematycznych, nawiązujących do losów sympatycznych, filmowych czworonogów.

 

Przed uczestnikami wydarzenia nie lada wyzwanie. W strefach zabaw czekają na nich specjalne zadania. Na  stanowisku policyjnym będą pomagać Chase’owi w zbieraniu odcisków palców i szukaniu śladów pod lupą, a wykonany odcisk zabiorą ze sobą na pamiątkę! Z kolei w strefie budowy – wspólnie z Rubble’em, zbudują najwyższą wieżę z klocków, a jej wysokość zmierzą, używając specjalnej miary. Dla małych, żądnych przygód gości zaplanowano taneczny spektakl na żywo, w którym będą mogli zaśpiewać i zatańczyć wspólnie z ulubionymi bohaterami - Ryder’em, Marshall’em i Chase’em.

 

Każdy będzie mógł skorzystać ze stanowiska fotograficznego, aby zrobić sobie samemu pamiątkowe zdjęcie ze Skye. Przez cały czas dostępna będzie kreatywna strefa, w której dzieci będą mogły rozwiązywać łamigłówki, rysować i kolorować. Sobotnią zabawę podkręcą dmuchane zwierzaki, wykonane przez animatorów lub własnoręcznie, w  Balonowym Zoo.

 

Ekipa Psiego Patrolu odwiedzi Atrium Kasztanowa 8 czerwca, w godz. 12.00-18.00. Wydarzenie rozlokowane będzie w kilku miejscach na terenie galerii. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.

 

Nadesłał:

MonikaG.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl