Słodki Dzień Dziecka z marką Wawel


Słodki Dzień Dziecka z marką Wawel
2018-05-30
Słodki Dzień Dziecka z marką Wawel

Pierwszy czerwca to wyjątkowy pretekst do świętowania – nie tylko dla najmłodszych! Za sprawą marki Wawel ten dzień będzie naprawdę słodki. Co wybierzesz spośród pyszności marki Wawel? Żelki jak SMOK, extra mleczny batonik Milkizz…, legendarną Mieszankę Krakowską, a może wyjątkowe mleczne Krówki? Z Wawelem zarówno mały, jak i duży znajdzie w tym dniu coś pysznego dla siebie i swoich bliskich!

Spraw sobie i innym przyjemność

Dzień Dziecka to idealna okazja, by sprawić sobie i bliskim słodką przyjemność. Bo kto nie ucieszy się z Żelków jak SMOK – z sokami owocowymi, bez barwników i sztucznych aromatów – lub opakowania Mieszanki Krakowskiej? Już dziś sięgnij po smak, który przywoła wspomnienie słodkiego dzieciństwa lub wybierz zupełnie nowe, zabawne smocze żelki i przekonaj się, jaka to pyszna frajda dla każdego, niezależnie od wieku! W tym dniu warto sięgnąć także po batonik Milkizz… z nadzieniem o smaku kultowego mleka z tubki! Zapakowany do torebki czy plecaka doda energii podczas letnich wypraw.

Słodkie wspólne chwile

Delektowanie się klasycznymi mlecznymi Krówkami z Wawelu z pewnością przywoła czas beztroski, tym bardziej, jeżeli obdarujmy nimi innych. Mają tylko 4 składniki, bo nic więcej nie trzeba do pełni ich wyjątkowego smaku. W radosnym gronie przyjaciół i rodziny nie może zabraknąć też kultowych, oblanych wykwintną deserową czekoladą galaretek Mieszanki Krakowskiej. To propozycje stworzone do celebrowania wspólnego czasu!

W Święto tych dużych i tych małych dziel się dobrymi składnikami

Już wszystkie produkty Wawelu kuszą Dobrymi Składnikami – nie znajdziemy w nich zbędnych dodatków, sztucznych aromatów i barwników. Sięgając po produkty marki Wawel, pomagamy także potrzebującym! Słodkości objęte są programem społeczno-konsumenckim Serce Rośnie. Na czym polega? To proste – rejestrując się na www.sercerosnie.com.pl i wpisując kody z opakowań oznaczonych serduszkiem, możemy pomóc wybranym organizacjom charytatywnym. Dzięki temu nie tylko możemy sami poczuć się dobrze – ale i obdarować dobrem innych!

Nadesłał:

IP1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl