Spotkaj się z Mikołajem i weź udział w świątecznych warsztatach


Spotkaj się z Mikołajem i weź udział w świątecznych warsztatach
2023-12-07
Mikołaj już szykuje świąteczne prezenty! Czy można go spotkać i osobiście opowiedzieć o wymarzonych upominkach? W sobotę 9 grudnia Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna odwiedzi wyjątkowy gość.

Mikołaj będzie czekał na dzieci od godziny 12.00 do 18.00. W tym czasie będzie można wziąć również udział w rodzinnych warsztatach kreatywnych i stworzyć ozdoby oraz kartki świąteczne. Wstęp wolny. 

Już niedługo Boże Narodzenie! Oczekiwanie na to wyjątkowe święto umili własnoręczne przygotowanie ozdób i spotkanie z Mikołajem. Te atrakcje czekają w sobotę 9 grudnia na gości Centrum Handlowego Auchan Produkcyjna. 

Spotkanie z Mikołajem

O spotkaniu z Mikołajem marzy prawie każdy maluch.  W sobotę 9 grudnia od godziny 12.00 do godziny 18.00 dzieci, które odwiedzą centrum handlowe z rodzicami, będą mogły spotkać się z Mikołajem i przypomnieć mu o swoich świątecznych marzeniach. Mikołaj i Śnieżynka wręczą dzieciom słodkie upominki i chętnie zapozują do świątecznego zdjęcia.

Wspólnie wykonujemy bożonarodzeniowe ozdoby i kartki świąteczne

Już wkrótce rozpoczniemy dekorowanie bożonarodzeniowych choinek. Najwięcej radości sprawiają własnoręcznie przygotowane ozdoby, które przywołują wiele miłych wspomnień. Będzie je można wykonać podczas mikołajkowych warsztatów kreatywnych. Powstaną z gotowych styropianowych kul, które będą dekorowane za pomocą wielokolorowych papierów i drobnych elementów. Każdy będzie mógł puścić wodze fantazji i wykorzystać zdolności manualne, by przygotować coś wyjątkowego.

W wigilię Bożego Narodzenia Mikołaj zazwyczaj zostawia prezenty pod choinką, ale w pokoju można również umieścić specjalną kolorową skarpetę, w której potem będzie można znaleźć drobne upominki. W trakcie rodzinnych warsztatów najmłodsi wspólnie z rodzicami będą mogli ją wykonać z odpowiednio przyciętych kawałków filcu ozdobionych świątecznymi dekoracjami. 

Kto z nas pamięta wypisywanie i wysyłanie kartek świątecznych? Jeszcze większą radość sprawiało otrzymanie jej pocztą! Uczestnicy mikołajkowych warsztatów w naszym centrum handlowym będą mogli własnoręcznie wykonać kartki świąteczne. Dzieci będą ozdabiać odpowiednio przycięte kartoniki wydzierankami oraz tematycznymi gwiazdkowymi dekoracjami! Następnie za pomocą wielobarwnych pisaków będzie można napisać życzenia. Ci, którym pisanie sprawia jeszcze trudności lub zabraknie im weny, będą mogli wkleić dostępne na miejscu karteczki z życzeniami. 

Spotkanie z Mikołajem i rodzinne warsztaty świąteczne odbędą się 9 grudnia od godziny 12.00 do godziny 18.00Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ul. Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Wstęp wolny.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl