Wróbelek Elemelek przyleci do Łomianek – bezpłatny spektakl dla dzieci


Wróbelek Elemelek przyleci do Łomianek – bezpłatny spektakl dla dzieci
2023-11-03
„Miał wróbelek Elemelek miskę, łyżkę i rondelek…” – kto z nas nie pamięta z dzieciństwa żywiołowego, małego ptaszka? Już 4 listopada najmłodsi goście Galerii Łomianki będą mieli okazję poznać ciekawskiego bohatera i jego śmieszne przygody. Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

„Wróbelek Elemelek” to zabawna adaptacja wierszowanych historyjek dla najmłodszych autorstwa Hanny Łochockiej. Elemelek, chcąc poznać świat, przeżywa wiele ciekawych przygód. Aby nauczyć się pisać, idzie do szkoły Pani Sowy, spotyka też policjanta, który wprowadza go w świat przepisów drogowych. Jakie przygody spotkają wróbelka i czego jeszcze go nauczą przekonają się mali wielbiciele teatru, którzy w 4 listopada zasiądą przed sceną w Galerii Łomianki.

Na dzieci czeka również zabawa z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu z teatrzykiem można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 6 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę – kartę podarunkową do sklepu Smyk lub Empik. 

 

W tym roku – 2 grudnia – będzie można obejrzeć jeszcze jeden spektakl pt. „O złotym dzwonku świętego Mikołaja”.

 

Przedstawienie pt. „Wróbelek Elemelek” odbędzie się w sobotę 4 listopada w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl zostanie odegrany o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00. Wstęp wolny. 

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl