CH Auchan Piaseczno: Wspólnie tworzymy ozdoby choinkowe!


2022-12-07
Bajecznie kolorowe, migoczące światełkami bożonarodzeniowe choinki już niedługo staną w naszych domach! Pomysłów na ozdobienie drzewek może być wiele! Wiele radości dostarcza samodzielne przygotowanie dekoracji na świąteczne drzewka.

W sobotę 10 grudnia podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można własnoręcznie ozdobić bombki na choinki. Zajęcia odbędą się od godziny 12.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny. 

Świąteczny, radosny nastrój ogarnia już zarówno dzieci, jak i dorosłych. Czekamy na Boże Narodzenie, planujemy gwiazdkowe niespodzianki i dekorujemy domowe wnętrza. 

W najbliższą sobotę 10 grudnia Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza dzieci wraz z rodzicami na przedświąteczne warsztaty kreatywne, podczas których będzie można rozwinąć skrzydła fantazji i własnoręcznie stworzyć ozdoby na choinkę. Bazą będą bezpieczne styropianowe bombki w różnych kształtach. Dzieci udekorują je za pomocą brokatów, cekinów i specjalnych kolorowych pisaków. Samodzielnie przygotowana ozdoba będzie mogła potem dumnie zawisnąć na bożonarodzeniowej choince. 

Świąteczne warsztaty odbędą się w odnowionym pasażu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W trakcie remontu odnowiono posadzki, sufity oraz toalety, a w korytarzach pojawiły się wygodne miejsca do odpoczynku w trakcie zakupów. Zupełnie inny nowy wygląd zyskała również strefa restauracyjna, którą od pasażu oddzielają ażurowe ściany. Nowa aranżacja tej przestrzeni sprawiła, że powstało przytulne i wygodne miejsce, w którym można zjeść posiłek. 

Świąteczne warsztaty kreatywne odbędą się 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. W zajęciach będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny. 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl