Kreatywny i rodzinny #DzieńDzieckazBarbora


2022-05-31
Wypełnienie wolnego czasu dzieciom w sposób, który rozwijałby ich potencjał i był okazją do budowania relacji, wymaga czasu, a właśnie jego w dzisiejszym zabieganym świecie brakuje najbardziej. W ciągu tygodnia możemy jednak wygospodarować całkiem pokaźną przestrzeń na wspólne chwile z bliskimi.

Wypełnienie wolnego czasu dzieciom w sposób, który rozwijałby ich potencjał i był okazją do budowania relacji, wymaga czasu, a właśnie jego w dzisiejszym zabieganym świecie brakuje najbardziej. W ciągu tygodnia możemy jednak  wygospodarować całkiem pokaźną przestrzeń na wspólne chwile z bliskimi, korzystając z możliwości zrobienia zakupów spożywczych „zdalnie” dzięki sklepowi internetowemu Barbora.pl.

Czy to możliwe, by będąc rodzicem, po powrocie do domu po całym dniu zajęć znaleźć czas dla swoich pociech i jeszcze zorganizować go tak, by mogły rozwijać swoją kreatywność?  Wbrew pozorom tak! Wystarczy zobaczyć, ile możemy go zyskać, odpuszczając stacjonarne zakupy i przemierzanie sklepowych alejek. Tylko co wówczas z obiadem? Z pomocą przychodzi Barbora – internetowy sklep spożywczy.

 Jako firmie e-grocery szczególnie zależy nam na tym, by rodziny miały jak najwięcej czasu dla siebie. Z Dnia Dziecka – zaproponowaliśmy rodzicom i dzieciom niewymagającą większych przygotowań rozrywkę, która nie tylko pozwoli wypełnić wolny czas, ale również pomoże spędzić te wyjątkowe, wspólne chwile kreatywnie i z pomysłem. – mówi Agnieszka Śliwka-Stachowiak, Kierownik Marketingu i PR

Kurierzy Barbory wraz z zakupami dostarczą do domów niepozorny materiał do zabawy o wielkich możliwościach – papierowe torby! Girlandy o dowolnym kształcie, zwierzęca maska, a nawet zabawna, imprezowa peruka – kto by pomyślał, że można je wykorzystać na tak wiele sposobów i jeszcze dobrze się przy tym bawić, ćwicząc do tego precyzję i skupienie.  

Jeśli dziecko nie przepada za wycinankami, idealną alternatywą dla młodego artysty i jego mamy będzie wspólne kolorowanie. I to nie byle jakie! Ze strony Barbory można całkowicie za darmo pobrać niezwykle przyjemną dla oka rysowaną historyjkę pewnej rodziny, która także postanowiła oszczędzić czas dzięki zakupom online. Tylko od nas zależy, jakich barw nadamy tej opowiastce. Warto wspomnieć, że kolorowanie to nie tylko zabawa. Kolorowanki pomagają dziecku rozwijać zdolności manualne, ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, co później przekłada się na umiejętność pisania. Nie mówiąc już o tym, że kolorowanie po prostu wciąga! Nie bez powodu jakiś czas temu były tak popularne również wśród dorosłych. Nie ma chyba więc lepszej formy spędzania czasu niż taki, który dostarcza frajdy i dziecku, i mamie.

Mimo iż Dzień Dziecka przypada tylko raz w roku, firmie Barbora marzy się, by nastrój mu towarzyszący trwał nieprzerwanie, a rodziny znajdowały czas i energię na wspólne aktywności. Nie odejmiemy rodzicom wszystkich obowiązków, ale zakupami zajmiemy się z przyjemnością!

 

Więcej informacji: www.barbora.pl, www.facebook.com/BarboraPolska/.

 

 

***

 

Barbora to największy internetowy sklep spożywczy w krajach bałtyckich, który od stycznia 2021 roku prowadzi działalność w Polsce. Zakupy online na www.barbora.pl dostępne są dla mieszkańców Warszawy, Łodzi, Trójmiasta, Katowic, Krakowa i Wrocławia.

 

Spółka należy do Grupy Maxima, która w Polsce jest właścicielem sklepów Stokrotka.

Nadesłał:

Aniaitbc

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl