Lekcje czarów w Atrium Targówek! Wstąp do Hogwartu i odkryj tajemnice najsłynniejszej Szkoły Magii i


2024-01-16
Spędź magiczne ferie w Atrium Targówek! Od 19 do 28 stycznia warszawskie centrum handlowe zamieni się w szkołę czarodziejstwa z prawdziwego zdarzenia. Fani przygód młodego czarodzieja będą mieli okazję, by wziąć udział w lekcji eliksirów czy stworzyć własną różdżkę.

W dniach 19 – 28 stycznia w centrum handlowe Targówek zaprasza na przygodę pełną magii! To wtedy w galerii odbędą się warsztaty wprost z uniwersum Harry’ego Pottera. Organizatorzy wydarzenia przygotowali mnóstwo atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym fanom świata czarodziejów.

Wśród zaplanowanych aktywności znalazły się lekcje magii, podczas których uczestnicy będą mogli zdobyć specjalne pieczęci. Po uzyskaniu wszystkich odznak zdolni czarodzieje otrzymają dyplomy ukończenia Szkoły Magii! Dodatkowo, codziennie do rozdania będzie aż 100 breloczków z magicznym motywem.

Na spragnionych wrażeń magów czekać będzie lekcja rzucania zaklęć, nauka przygotowywania eliksirów, strefa eksperymentów, fabryka różdżek i magiczna poczta. Wszyscy fani rywalizacji będą mogli zmierzyć się w pojedynkach podczas rozgrywek w tematyczne gry planszowe. Jeśli od analogowych atrakcji wolisz technologię – nic straconego! Dzięki goglom VR będziesz mógł przenieść się do wnętrza najsłynniejszej Szkoły Magii i Czarodziejstwa oraz wziąć udział w meczu Quidditcha. Ponadto, każdy chętny będzie mógł zagrać na konsoli w najnowszy tytuł poświęcony magii – Hogwart Legacy. Z kolei dla młodszych uczestników przygotowano starsze odsłony, jak Lego Harry Potter.

Magiczne strefy otwarte będą w dniach 19 – 28 stycznia od 11.00 do 19.00. Warsztaty będą odbywać się w godzinach 12.00 – 17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a strefa Szkoły Magii zlokalizowana będzie na poziomie 0 obok kawiarni Costa Coffee.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć na stronie centrum.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl