Nowość! ELGYDIUM Baby. Produkty eco-friendly do pielęgnacji jamy ustnej dla najmłodszych


Nowość! ELGYDIUM Baby. Produkty eco-friendly do pielęgnacji jamy ustnej dla najmłodszych
2023-03-29
Nawyk dbania o zdrowie jamy ustnej wyrabiamy już od najmłodszych lat. Rodzice często zadają sobie pytanie, kiedy jest odpowiedni moment na wprowadzenie pociechy w świat pasty i szczoteczki do zębów.

Nawyk dbania o zdrowie jamy ustnej wyrabiamy już od najmłodszych lat. Rodzice często zadają sobie pytanie, kiedy jest odpowiedni moment na wprowadzenie pociechy w świat pasty i szczoteczki do zębów. A prawda jest taka, że najlepiej robić to już w wieku niemowlęcym. Moment, kiedy u dziecka pojawi się pierwszy ząbek, to dobry czas na rozpoczęcie rutyny pielęgnacji z pierwszą pastą i szczoteczką. Idealne do tego celu mogą być na przykład nowe produkty ELGYDIUM Baby, które zadbają o zdrowie jamy ustnej dziecka. Co istotne, powstały w sposób przyjazny dla środowiska. 

 

Szczotkowanie zębów to niezwykle ważny rytuał, który może być świetną zabawą i zacieśnianiem więzi między dzieckiem a rodzicami. Warto więc zadbać o to, aby maluch już na tym etapie zaczął kojarzyć szczotkowanie zębów z czymś pozytywnym i wesołym. Pojawienie się szczoteczki powinno symbolizować dobrą zabawę, do której dziecko z przyjemnością będzie chciało codziennie wracać. Warto zacząć od szczotkowania ząbków raz dziennie.

 

Przyjaciele od pierwszego ząbka - szczoteczka i pasta ELGYDIUM Baby 

 

Szczoteczka z linii ELGYDIUM Baby 

Przeznaczona jest do użytku u najmłodszych dzieci, idealnie sprawdzi się do mycia pierwszych ząbków. Ma bardzo małą główkę z miękkim włosiem i zaokrąglonymi włóknami, dzięki czemu nie podrażnia delikatnych dziąseł. Ergonomiczna rączka i długa szyjka szczoteczki ułatwiają dotarcie do trudno dostępnych przestrzeni. Szczoteczka ma żywe kolory i estetykę przyciągającą spojrzenie każdego dziecka, a na uchwycie znajduje się wizerunek uroczego zwierzątka. Szczoteczka Elgydium Baby dostępna jest w trzech kolorach. 

 

Cena sugerowana: 13 PLN

 

Pasta ELGYDIUM BABY

To organiczna, certyfikowana pasta do zębów bez fluoru. Jej zadaniem jest delikatnie czyszczenie pierwszych, dziecięcych zębów. Formuła pasty bazuje na składnikach pochodzenia naturalnego, takich jak na przykład organiczna woda rumiankowa. Pasta może być stosowana w okresie ząbkowania oraz u niemowląt, które nie umieją jeszcze wypluwać. Ma niską pienistość oraz współczynnik ścieralności odpowiedni dla dzieci. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6. miesiąca do 2 lat.

 

Cena sugerowana: 18 PLN

 

Zrównoważona ekologiczna produkcja

 

Produkty marki Elgydium Baby powstały w duchu ecofriendly. Oznacza to, że system zarządzania i ich produkcji łączy w sobie najlepsze praktyki środowiskowe, zachowanie wysokiego stopnia różnorodności biologicznej, ochronę zasobów naturalnych oraz metodę produkcji wykorzystującą naturalne substancje i produkty. 

 

Wszystkie produkty z nowej serii Elgydium Baby dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych. 


Nadesłał:

allegrok.s@wp.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl