Spotkaj się z Mikołajem


Spotkaj się z Mikołajem
2022-12-01
Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Chcąc dostarczyć im niezapomnianych wrażeń, 3 grudnia w godzinach 11.00-17.00 Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Przedświąteczna niespodzianka czeka na dzieci, które w pierwszą sobotę grudnia wraz z rodzicami odwiedzą wielkopolskie Centrum Handlowe Auchan Komorniki. W scenerii pełnej świątecznego blasku maluchy będą miały okazję porozmawiać z Mikołajem, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz otrzymać od niego upominek marki Squishy.

Aby otrzymać prezent od Mikołaja wystarczy 3 grudnia wraz z całą rodziną zrobić przedświąteczne zakupy w sklepach naszego centrum handlowego i zachować paragony. Za zakupy o wartości min. 100 zł dziecko otrzyma długopis Squishy, natomiast za zakupy o wartości min. 200 zł będzie rozdawany notes Squishy. W akcji nie można wykorzystywać paragonów z hipermarketu. Dodatkowo na prośbę rodziców Mikołaj wręczy dzieciom osobny upominek, dostarczony przez opiekuna.Spotkanie z Mikołajem odbędzie się w sobotę 3 grudnia od godziny 11.00 do godziny 17.00 w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl