Zimowe przygody Poznańka – bezpłatne przedstawienie i warsztaty dla dzieci


2023-12-14
Jakie przygody czekają w Arktyce na małego chłopca Poznańka? Czy uda mu się spotkać niedźwiedzia polarnego? Będą mogły się o tym przekonać dzieci, które 16 grudnia wezmą udział w wydarzeniu pt. „Rodzinne spotkania teatralne” w Centrum Handlowym Auchan Komorniki.

Spektaklowi będą towarzyszyły warsztaty kreatywne. Wstęp wolny.

Już w najbliższą sobotę 16 grudnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza na ostatnie w tym roku wydarzenie z cyklu „Rodzinne spotkania teatralne”. 

Odwiedź świat teatralnej przygody

Poznaniek – bohater tegorocznego cyklu spotkań teatralnych w Centrum Handlowym Auchan Komorniki – uwielbia podróże i przygody. Tym razem ten ciekawy świata chłopiec trafi do Arktyki. Zimno nie zniechęci go do poznawania tego wyjątkowego miejsca. Czy w trakcie wyprawy pozna niedźwiedzia polarnego? O tym będzie można przekonać się podczas spektaklu. 

Bezpłatne przedstawienie zostanie odegrane 16 grudnia dwukrotnie – o godzinie 12.30 oraz o 15.00. 

Warsztaty kreatywne dla dzieci

Przedstawieniu będą towarzyszyły warsztaty kreatywne, podczas których będzie można poćwiczyć zdolności manualne i poznać technikę origami. Z odpowiednio złożonych arkuszy papieru powstaną sylwetki niedźwiedzia polarnego. Będzie można zabrać go do domu i dodać do zimowej dekoracji. W rodzinnych warsztatach kreatywnych będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Rodzinne spotkanie z teatrzykiem i warsztaty kreatywne odbędą się 16 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w Poznaniu

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl