Aktywny Dzień Dziecka w Porcie Łódź


2022-05-24
Na dwa dni, w piątek 27.05 i sobotę 28.05, zielone tereny na tyłach Portu Łódź zamienią się w ogromny tor survivalowy. Centrum zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego, aktywnego świętowania nadchodzącego Dnia Dziecka i udziału w szalonej zabawie na świeżym powietrzu.

Dzień Dziecka już za rogiem, zatem to ostatni dzwonek by pomyśleć o wypełnieniu najbliższych dni atrakcjami, które smyki uwielbiają. Idealną propozycją będzie ekscytujący mini bieg z przeszkodami, który odbędzie się w najbliższy piątek (27.05) i sobotę (28.05) w Porcie Łódź. Na dzieciaki czekać będzie 18 przeszkód do pokonania, w tym zasieki, zaciemniony tunel, labirynt czy basen wypełniony błotem. W bojowy nastrój uczestników wprowadzą specjalne kamuflujące malunki, którymi przyozdobią swoje buzie, a także trenerzy prowadzący rozgrzewki przed startem. Mnóstwo pozytywnej energii oraz śmiechu i dobrej zabawy – gwarantowane! A na koniec pamiątkowe zdjęcie na ściance fotograficznej. 

 

Do udziału w bezpłatnej grze terenowej można zgłaszać dzieci w wieku od 3 do 8 lat w kategorii „kadet” oraz w wieku od 9 do 13 lat w kategorii „junior”. Wydarzenie odbędzie się w turach rozpoczynających się co pół godziny, w piątek od 16.00 do 20.00 oraz w sobotę od 10.00 do 17.00

 

Zapisy na grupowy bieg z przeszkodami zbierane są za pośrednictwem formularza online dostępnego pod linkiem https://event.meetingapplication.com/portlodz. Regulamin oraz szczegółowy opis znajdują się na stronie www.portlodz.pl.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl