Słodki i pełen wrażeń Dzień Dziecka w Galerii Zaspa


2022-05-24
Ostatnia sobota maja (28.05) w Galerii Zaspa należy do dzieci! Centrum zaprasza wszystkie smyki do wspólnego świętowania Dnia Dziecka i udziału w zaplanowanych na ten czas zabawach takich, jak malowanie buziek czy... wyrabianie własnych, kolorowych lizaków.

Dzień Dziecka tuż tuż, dlatego warto już dziś pomyśleć o zabawach i aktywnościach, które uwielbiają wszystkie dzieciaki. W Galerii Zaspa świętować można już od soboty 28 maja, gdzie na najmłodszych czekać będą wspaniałe atrakcje i aktywności. Tego dnia centrum zaprasza do skosztowania pyszności m.in. kolorowej waty cukrowej oraz do udziału w otwartych warsztatach robienia lizaków. Podczas bezpłatnych zajęć mali uczestnicy poznają historię słodkich wyrobów na patyku, a także sami zdecydują jaki smak, kolor i kształt chcą nadać swoim dziełom. Autorski wyrób będzie można od razu schrupać lub wziąć ze sobą do domu. Galeria zaprasza też na stoisko malowania buziek, gdzie animatorzy przy pomocy bezpiecznych dla skóry farbek sprawią, że każde dziecko będzie mogło zamienić się w ulubionego bajkowego bohatera (np. Spiderman, Batman, Hello Kitty, Smerfy i wiele innych). 

 

Atrakcje w ramach akcji „Słodki Dzień Dziecka” w Galerii Zaspa odbędą się w sobotę, 28 maja, w godzinach 10:00 – 16:00. Wydarzenie jest bezpłatne. 

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl